Son Zamanların En Popüler Olan Örgü Lif Modelleri Ve Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Son Zamanların En Popüler Olan Örgü Lif Modelleri Ve Örnekleri

0

Son zamanların en popüler olan örgü lif modellerini ve örneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Her yıl birbirinden güzel ve farklı lif modelleri çıkıyor ve artık bu modellere gerçekten yetişemez olduk :) Lifler biliyorsunuz ki hem çeyizlik hem de banyo için en çok tercih edilen örgülerden birisidir. Son zamanlar da ise çeyizlik için lif modelleri o kadar çok aratılıyor ki bizler de hamarat kadınlarımız tarafından en çok yapılan örnekleri bir araya toplayıp sayfamıza yer verdik.

2021 Örgü Lif Modelleri

Günümüzde yapılan liflerin bir sürü çeşidi bulunmaktadır. Uzun lifler , kare lifler , yuvarlak lifler , hayvan figürlü lifler , desenli lifler ve elbise şeklinde lifler , kalp şeklinde lifler gibi. Bu kadar çok çeşit olduğundan dolayı lif yapacak hanımlar da ne yapsam diye sürekli olarak düşünürler. Şimdi şu konuda sizlere yardımcı olalım eğer çeyizlik için lif örecekseniz seçeceğiniz model gelin damat lifleri var belki biliyorsunuzdur onu tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Fakat günlük olarak yapacaksanız banyonuz için günümüzde en çok kare lifler tercih ediliyor bunlardan birini seçebilirsiniz.

Çiçekli Örgü Lif Modelleri

İçindekiler

YAPIMI ÇOK KOLAY ÖRGÜ LİF ÖRNEKLERİ

Örgüden yapılan lif modellerinin modası hiçbir zaman geçmez aksine her yıl yenisi çıkarak daha da çok moda olmaya başlıyor. Örgü lifler hem tığ işi hem de şiş ile yapılmaktadır fakat mümkünse tığ işi ile yapmaya özen gösterin. Çünkü şiş ile yaparsanız yapacağınız lif daha kalın olacaktır. Bunun için tığ işi ile yapmanız daha doğru seçim olacaktır sizin için.

Yapılan örgü lifler uzun yıllar boyunca yıkanabilir hatta dolabınızda bile saklayabilirsiniz herhangi bir sorun olmaz. Modası da hiçbir zaman geçmediğinden dolayı ne zaman ihtiyacınız olursa o zaman kullanmaya da başlayabilirsiniz. Şimdi sizlerle paylaşmış olduğumuz lif modellerinin hepsi yapımı en basit olanlardır. Dilediğiniz modeli seçerek ister aynısını isterseniz de hayal gücünüzü kullanıp değişik süslemeler de lifler örebilirsiniz.

Daha farklı ve güzel liflere bakmak istiyorsanız BURAYA tıklayıp modellerimize daha yakından bakabilirsiniz.

Desenli Örgü Lif Modelleri
Düz Örgü Lif Modelleri
Kolay Örgü Lif Modelleri
Lif Modelleri Örgü
Lif Modelleri ve örnekleri
Lif Modelleri ve yapılışı
Lif Modelleri
Örgü Lif Çeşitleri
Örgü Lif Modelleri Anlatımlı
Örgü Lif Modelleri ve yapılışı
Örgü Lif Modelleri Yapılışı
Örgü Lif Modelleri Yapımı
Örgü Lif Modelleri Yeni Lif Örnekleri
Örgü Lif Modelleri
Örgü Lif Örnekleri
Örgü Lif Resimleri
Örgü Lif Yapımı
Şiş Örgü Lif Modelleri
Tığ İşi Örgü Lif Modelleri

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir