Soğuk Havaların Kurtarıcısı En Kullanışlı Örgü Patik Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Soğuk Havaların Kurtarıcısı En Kullanışlı Örgü Patik Modelleri

0

Soğuk havaların kurtarıcısı olan en kullanışlı örgü patik modelleri hamarat kadınlarımız tarafından o kadar güzel ve özenle yapılmış ki bizler şahsen modelleri çok beğendik. Zaten biliyorsunuz ki her kış marifetli kadınlarımız tarafından kolay patik modelleri de yapılmaktadır. Çünkü birçok bayan örgüyü daha yeni beceriyor ve ustası olmadığından dolayı kolay yapabileceği model arıyorlar.

2022 Örgü Patik Modelleri

Örgüden yapılan patik modelleri bunların yanı sıra yeni evlenecek olan genç kızlarımızın da çeyizlikleri için en iyi ürünlerden birisi oluyor. Çünkü malum havalar da etkisini yavaş yavaş göstermeye başlıyor ve patikte bir örgü için olmazsa olmazı parçalardan birisidir. İşte bu yüzden burada sizlerle paylaşmış olduğumuz patik örneklerinden birisini seçerek ister kendinize isterseniz de genç kızınız varsa onun çeyizine işleyebilirsiniz.

Bayan Örgü Patik Modelleri

İçindekiler

ÇOK BEĞENECEĞİNİZ EN FARKLI ÖRGÜ PATİK MODELLERİ

Bayanlar şimdi patik örecekleri zaman hep model ne kadar çok yapılmış veya bu sezon popüler mi ona bakar. Bu sezon en popüler patikler arasında bot tarz ve babet şeklinde yapılan patikler çok revaçta. Yani kendinize güzel patik örmek istiyorsanız ve örgü işinde beceriniz varsa o zaman bot tarz ya da babet şeklinde olan patiklerden birisini işleyebilirsiniz.

Çeyizlik için yapacaksanız o zaman terlik şeklinde olan patikler bu yıl çok moda hanımlar. İsteyenler genç kızınızın çeyizine terlik şeklinde yapılan patiklerden birisini örebilirsiniz. Patikler biliyorsunuz ki soğuk havalarda ayaklarımızı soğuğa karşı korumaktadır. Bu yüzden kullanacağınız ipte bu durum da çok önemlidir. Eğer sizler gidip ince ipten yaparsanız ayağınız her şekilde üşür. Bu yüzden kullanacağınız ip kalın ve yumuşak olmasına dikkat ediniz.

Bebek Örgü Patik Modelleri

Özellikle örgü işini bilmeyen bayanlar dışarıdan hazır olarak almak isterler. Fakat dışarıdan hazır almak yerine kendiniz yapmanız daha doğru seçim olacaktır. Dışarıda satılan modeller fabrikasyondur ve kullanılan ipin neyde olduğu , ince mi kalın mı tam bilinmez. Ama kendi el emeğiniz ile yapsanız her şekilde süslemeler de yapabilirsiniz. Bu yıl süslemeler konusunda ise en çok örgü çiçekler ile boncuk süslemeli patikler çok örülmektedir. Sizde bu tarz süslemelerden hoşlanıyorsanız deneyebilirsiniz.

Boncuklu Örgü Patik Modelleri
Bot Örgü Patik Modelleri
El Örgüsü Patik Modelleri
İşlemeli Örgü Patik Modelleri
Örgü Babet Patik Modelleri
Örgü Bot Patik Modelleri
Örgü Patik Modelleri 2021
Örgü Patik Modelleri Anlatımlı
Örgü Patik Modelleri Yapılışı
Örgü Patik Modelleri Yapılışları
Örgü Patik Modelleri Yapımı
Örgü Patik Modelleri
Örgü Patik Örnekleri
Örgü Patik Resimleri
Örgü Patik Terlik Modelleri
Patik Modelleri
Yeni Moda Örgü Patik Modelleri
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir