Şifon Elbise Kombinleri Tesettür
  1. Anasayfa
  2. Moda

Şifon Elbise Kombinleri Tesettür

0

Tesettürlü olan kadınlarımızın özellikle yaz mevsimi geldiği zaman sıklıkla tercih etmiş olduğu kıyafetler arasında şifon elbise modelleri yer alıyor. Tabi şifon elbiseler sadece yazın değil aynı zaman da kışlık olan modelleri de bulunmaktadır. Fakat bu yazımız da yaza özel olarak ünlü moda tasarımcılarımız tarafından kombinlenen şifon elbiselerine göz atacağız.

Beyaz şifon abiye elbiseye ne renk şal

Şifon elbisesi seçtiğiniz zaman üzerinize de tercih edeceğiniz kıyafetler ve aksesuarlar da bir o kadar önemli olmaktadır. Kışın şifon elbiselerle beraber kazak kombinasyonu yaptığınız zaman ortaya cool bir görünüm çıkarmış olursunuz. Peki yazın şifon elbiselerle nasıl bir kominasyon yapılabilir ?

Çiçekli şifon elbise modeli kapalı

İlk olarak şunu belirtmek isterim ki şifon elbiselerle yapılabilecek kombin en kolay parçalardan birisi olmaktadır. Yani kendisi tek parça olduğundan dolayı yapacağınız kombin de hem zahmetsiz hem de çok rahat olur. Yaz için tercih edeceğimizden dolayı açık renkleri daha çok tercih etmemiz daha mantıklı olacaktır.

Bunun haricin de aşağıya sıralamış olduklarımızı da düşünebilirsiniz ;

  • Leopar desenli şifon elbise
  • Uzun kollu
  • Payetli
  • Zebra Desenli
  • Klasik desenli
  • Çiçek desenli gibi.

Kışın Şifon Elbise Giyilir Mi?

Tabiki de kış mevsimi olduğu zaman da kışa özel olarak tasarlanan şifon elbiseler bulunmaktadır onları tercih ederek harika kombinasyonlar yapabilirsiniz. Örnek verecek olursak uzun kollu şifon elbise üzerinize yelek veya kazak tarzı giyerek kolay kombin yapabilirsiniz.

Çiçekli şifon elbiseye ne renk şal

Şifon Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Şifon elbise seçimi yaptığınız zaman da altınıza giyeceğiniz ayakkabı çok önemlidir. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere şifon elbiseler de klasik desenlerin yanı sıra daha değişik desenler de bulunmaktadır. Yani çiçekli elbise seçimi yapacaksanız ayakkabınız da ona göre sade renklerde olan bantlı ayakkabılardan olursa daha iyi olur.

Bunun haricin de şifon elbiseler de ayakkabı seçimi yaparken bulunmuş olduğunuz ortamı , mevsimi ve elbisenin rengini de göz önünde bulundurup ona göre seçim yapmalısınız. Günlük olarak tercih edilecek şifon elbiseler için bantlı olan sandaletler , terlikler veya ince tabanlı ayakkabılar seçilebilir.

OKURLARIMIZ BUNA DA BAKTI ;

Desenli şifon elbise
kapalılar için şifon elbise modelleri
kışın şifon elbise giyilir mi
Mürdüm rengi şifon elbise kombinleri
siyah şifon elbise kombinleri
Siyah şifon elbise üstüne ne renk şal
Şifon elbise altına ne renk ayakkabı olur
Şifon elbise şal kombini
şifon elbise üstüne kazak
şifon kapalı elbise
Tesettür elbise şifon

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir