Şehriyeli Tavuk Çorbasının Yanına Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Şehriyeli Tavuk Çorbasının Yanına Ne Gider

0

Başlangıç çorbası olarak en çok tercih edilen şehriyeli tavuk çorbasının yanına ne gider bugün hep beraber buna bakacağız arkadaşlar. Şehriyeli tavuk çorbası aynı zaman da yemek kültüründe çok geniş yelpazelerdedir. Aynı zaman da birçok yemek ile beraber de yenmektedir. Şehriyeli tavuk çorbası başlangıç yemeği olduğundan dolayı yanına kesinlikle ana yemek yapılması gerekiyor. İşte yapabileceğiniz en lezzetli ve en aperatif yemekler…

Şehriyeli Tavuk Çorbasının Yanına Ne Gider

YAPRAK SARMASI

Şehriyeli tavuk çorbasının yanına biraz zahmetli olacak ama zeytinyağlı yaprak sarması yapabilirsiniz. Özellikle akşam evinize misafir gelecekse ve servisi daha güzel yapmak istiyorsanız o zaman yaprak sarması çok iyi bir seçenek olacaktır bence.

İÇLİ KÖFTE

İnsanlar tarafından çok beğenilen ve özellikle beş çayında çok tercih edilen içli köfteyi de şehriyeli tavuk çorbanızın yanına yaparak güzel servis edebilirsiniz. Hem güzel hem de hafif olduğundan dolayı midenizi de asla yormaz.

PİRİNÇ PİLAVI

Başlangıç çorbası olarak şehriyeli tavuk çorbamızı yaptık ve yanına ana yemek olarak günümüzde en çok tercih edilen yemeği pirinç pilavını tercih edebilirsiniz. Hatta pirinç pilavının yanına da sulu yemek yaparak harika menü oluşturabilirsiniz.

KURU FASULYE

Sıcak bir çorbadan sonra hafif yemek yapacaksanız o zaman kuru fasulye iyi seçim olacaktır. Kuru fasulye aynı zaman da protein bakımından çok zengin olduğundan dolayı tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

ŞEKERPARE

En son olarak yemekten sonra hem hafif hem de güzel tatlı yapmak için şekerpare’yi tercih edebilirsiniz. Şekerpare birçok kişi tarafından sevilmektedir.

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir
Salebin-Yaninda-Ne-Gider

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir