Saten Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Saten Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir ?

0

Kadınlar genel olarak en çok tercih etmiş olduğu elbiseler arasında satın elbiseler yer almaktadır. Fakat saten elbiseler tercih edildiği zaman ayakkabı seçmekte bir o kadar önemli konulardan birisidir. Bayanlar aynı zaman da bu sezon en çok tercih edecekleri saten elbiseler kırmızı , yeşil ve siyah renkte olan elbiseleri olmaktadır.

Vintage saten elbise altına nasıl ayakkabı

Saten elbiselere baktığımız zaman uzunların yanı sıra midi boy , yırtmaçlı ve aynı zaman da kısa modelleri de bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz saten elbiseleri ister düğünlerde ister nişanlar da isterseniz de özel geceler de elbisenizle uyumlu olan ayakkabı ile kombine ederek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

siyah saten elbise altına nasıl ayakkabı

Şimdi gelelim asıl sorumuza ; saten elbiselerin altına nasıl ayakkabı tercih edilmelidir ? Aslında ilk olarak şunu belirtmek isteriz ki saten elbise seçtiğiniz zaman kombin yaparken ayakkabı seçimin de aşırı parlak olanlardan kesinlikle uzak durun. Genel olarak orta derece de olan matlığa sahip ayakkabılar daha iyi olur.

Hatta günümüzde genel olarak saten elbiselerin altına en çok stiletto ayakkabılar tercih edilir fakat her ne kadar bu ayakkabı seçilse de bunun yanı sıra ince yüksek topuk ile 3 bant olan sandalet modelleri de çok tercih edilmektedir.

İçindekiler

Saten Elbise Nasıl Kombinlenir?

Saten elbise seçimi yapacağınız zaman kesinlikle vücut hatlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bunu düşünüp ona göre seçim yaparsanız sizin için daha iyi olur. Bunun yanı sıra biliyorsunuz ki saten elbiseler ince dokuya sahiptir ve bu yüzden yaz mevsimin de ise en çok tercih edilen elbiseler arasında yer alır. Sizler kombine ederken her şeyi göz önünde bulundurun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Saten elbise kombinleri
Saten elbise altına nasıl ayakkabı
Saten elbise altına nasıl ayakkabı giyilir
Saten elbise altına ayakkabı
mint yeşili Saten elbise altına nasıl ayakkabı giyilir
mavi saten elbise altına nasıl ayakkabı
Kırmızı saten elbise altına nasıl ayakkabı
günlük siyah saten elbise altına nasıl ayakkabı
beyaz saten elbise altına nasıl ayakkabı

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir