Saks Mavisi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Saks Mavisi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?

0

Birçok bayanın tercihleri arasında saks mavisi pantolon modelleri yer alıyor ve özellikle yaz ayında bu tarz pantolonlar çok moda olacağa benziyor. Fakat en önemli konular arasında tabiki de saks mavisi pantolonların altına hangi renkte ayakkabılar tercih edilmelidir bugün bu konuyu inceleyeceğiz. Doğru renkler seçerek saks kombini yaparsanız eğer o zaman bulunacağınız ortamda göz alıcı kişi sizin olacağınıza ve arkadaşlarınızın gözleri hep sizin üzerinde olacağının garantisini veririz.

Saks mavisi pantolonlar genel olarak genç kızlar özel gecelerde ya da özel bir güne davetli ise böyle yerlere gidecekleri zaman tercih ederler. Fakat bu pantolonu tercih edecekseniz saks mavisine uygun renkler nelerdir bunu az çok bilmeniz de fayda vardır. O zaman isterseniz renk olarak neler tercih edilebilir hep beraber bakalım.

Saks Mavisi İle Uyumlu Renkler

Nude

Yeşil

Siyah

Pudra

Saks kırmızı

Beyaz bu renklerde ayakkabı terciği yaparsanız kızlar bence harika kombin oluşturmuş olursunuz.

Metalik Renkli Ayakkabı Modelleri İçin; (Saks Mavisi Metalik Uyumu)

Bu sezon en çok sevilen ve dikkat çeken pantolonlar arasında yer alan saks mavisi pantolonların yanına ayakkabı olarak metalik renklerde ayakkabılar çok tercih ediliyor. Sizler tarzınıza uygun olan altın ya da gümüş renk tonlarında metalik ayakkabıları seçerek harika bir şık kombin oluşturmuş olursunuz. Mesela örnek verecek olursak ; saks mavisi bir pantolon tercih ettiniz , ayakkabı olarak da metalik stiletto ayakkabı seçimi yaparak harika olabilirsiniz.

Siyah Ayakkabı Bayan Modelleri İçin; (Saks Mavisi Siyah Uyumu)

Siyah ayakkabıları biliyorsunuz hanımlar genel olarak tercih edilen birçok kıyafete rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Özellikle saks mavisi pantolonlar ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Eğer ayakkabı renklerinde çok kararsız kalıyorsanız o zaman hiç düşünmeden direk olarak siyah renkte bir ayakkabı seçimi yapabilirsiniz.

Pudra Ayakkabı Modelleri İçin; (Saks Mavisi Pudra Uyumu)

Sıra geldi saks mavisi pantolonlar için tercih edilebilecek en güzel ve en iyi renklerden birisi olan pudra rengindeki ayakkabı modellerine. Pudra renginde olan ayakkabıları tercih ederek davetlerde veya özel gecelerdeki en göz alıcı bayan siz olun. İşte saks mavisi pantolon ile tercih edebileceğiniz pudra rengindeki ayakkabı örneği ;

Kırmızı Ayakkabı Modelleri İçin; (Saks Mavisi Kırmızı Uyumu)

Kırmızı renk biliyorsunuz ortamın tüm ışığını alır ve herkesin dikkatini çeker. Bu yüzden saks mavisi pantolonlarınıza tercih edeceğiniz bir diğer renk kırmızı ayakkabı modelleri oluyor. Bu ayakkabılarda ise terciğiniz şu yönde olabilir ; dolgu topuk , spor ayakkabı veya stiletto modelleri olabilir.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir