Rüyada Yukarı Doğru Tırmanmak Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Yukarı Doğru Tırmanmak Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada yukarı doğru tırmanmak , rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında çok heyecanlı olacağına , hem sevgi hem de barış ortamı içerisine yaşam süreceğine , ailenizi çok şaşırtacağınız bir işe adım atacağınıza ve bu işte çok başarılı olup iyi işlere imzalar atacağınıza , size ağır olan yüklerinizi yakın zaman içerisinde hafifleteceğinize ve dilemiş olduğunuz şeyleri gerçekleştireceğinize işaret eder.

Aynı zaman da her alanda çok mutlu olup iyi zamanlar geçireceğinize , maddi olarak büyük kazançlar elde edeceğinize , büyük işlere atılım yapacağınıza , eğer gerçek yaşam da bekarsanız o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize ve mutlu bir yuvanızın olacağına , her zaman hayallerinizin peşinde gideceğinize delalet eder.

Bazı rüya alimcilerine göre ise ; hiçbir zaman böyle çok kötü hastalığa yakalanmayacağınıza , başkalarına gerek duymadan kendi işinizi kendiniz halledeceğinize , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulup feraha kavuşacağınıza , borç almış olduğunuz insanlar varsa günü gelince borcunuzu o insanlara ödeyip rahatlayacağınıza , amacınıza en kısa zaman da ulaşacağınıza yorulur. Bunun yanı sıra ; kafanızı çok fazla kurcalayan sorunları atlatacağınıza , hayırlı haber alıp günümüzün çok huzurlu geçeceğine ve sevmiş olduğunuz insanlarla bir araya gelip zaman geçireceğinize alamet eder.

Rüyada Yukarı Doğru Tırmanmak İhya

Karşınıza birden fazla fırsatların çıkacağına ve bu fırsatları doğru bir şekilde değerlendirirseniz iyi yerlere geleceğinize , çok hayırlı işlere adım atacağınıza , tam umudunuzu yitirdiğiniz konularda tekrardan ümit edip kaldığınız yerden devam edeceğinize , kızgınlıkların ve dargınlıkların bitmesine de işaret eder.

Aynı zaman da kimsenin ulaşamadığı konfora ve lüks yaşama kendi çabalarınızın sonucunda ulaşacağınıza , her zaman yaşamda doğru adımlar atıp doğru kararlar vereceğinize , atacağınız her adımın size hayır getirmesine ve kazalardan , belalardan uzak olacağınıza delalet eder.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir