Rüyada Yırtık Kadın Çorap Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Yırtık Kadın Çorap Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri

0

Rüyada yırtık kadın çorabı gördüyseniz eğer o zaman gerçek yaşamdaki zararlı olan alışkanlıklarınızı bırakacağınıza , kısmetinizin artacağına , karşınıza çıkacak olan fırsatları güzel bir şekilde değerlendireceğinize , yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılarınızı ve dertlerinizi bir kenarı atıp rahatlayacağınıza , sizi gerçek yaşam da çok yıpratan şeylerden bir an önce kurtulacağınıza , kurmuş olduğunuz bir ortaklıkta dolayı iyi kazançlar elde edeceğinize ve ağız tadınızın hep yerinde olmasına delalet eder.

Aynı zaman da ; Size kötülük gelmemesi için birisinin hep sizin yanınızda olmasına , hem ailenizden hem de sevmiş olduğunuz insanlardan sevgi ve saygı göreceğinize , sevdiklerinizi ve ailenizin her zaman kıymetini en iyi şekilde bileceğinize , daha iyi bir yaşamınızın olmasına , iş yaşantınızda çok iyi yerlere geleceğinize ve her zaman doğru olan şeylerin peşinden gideceğinize işaret eder.

Rüyada Yırtık Kadın Çorabı Görmek İhya

Her zaman hayalini kurmuş olduğunuz şeylere yavaş yavaş kavuşacağınıza , uzun zamandan beri beklediğiniz haberi hayırlı bir şekilde alacağınıza ve bu duruma çok sevineceğinize , hane içerisinin hem bereketli hem de verimli olmasına , elinize büyük miktarda paraların geçmesine , mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdüreceğinize , evinizi eskisine göre daha iyi geçindireceğinize , kafanızda hazırlayacağınız büyük projeleri hayata geçireceğinize ve bu sayede büyük paralar elde edeceğinize , ağız tadınızın her zaman yerinde olmasına , keyfinizi kaçıracak olaylarla karşılaşmamaya yorulur.

Bunların yanı sıra ; size gerçek yaşam da her alanda destek verecek kişilerin ailenizin olmasına , hem sıkıntılarınızdan hem de dertlerinizden kurtulacağınıza , borçlarınız varsa bunları kısa süre içerisinde rahat rahat ödeyeceğinize , ailenizin içerisinde sorunlar varsa bunları çözmeye çalışacağınıza , yaşayacağınız bir kötü olaydan dolayı zarar göreceğinize fakat bu zararı telafi edeceğinize , her alanda çok şanslı birisi olup talihin sizin yüzünüze güleceğine , iyi kazançlardan dolayı yatırım yapacağınıza ve paranızı her geçen gün arttıracağınıza alamet eder.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir