Rüyada Yağmurda Yürümek Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Yağmurda Yürümek Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada yağmurda yürümek , gerçek yaşam da çok sevmiş olduğunuz birisine yardım eli uzatacağınıza , tüm sıkıntılarınızdan ve sorunlarınızdan artık kurtulacağınıza , üzüntülü zamanlarınızı geride bırakacağınıza , yakın zaman içerisinde tüm sorunlarınızı ortadan kaldıracağınıza ve kazanmış olduğunuz moralden sonra tekrardan dimdik bir şekilde ayağa kalkıp başarımlar elde edeceğinize , maddi olarak zarar yaşadıysanız bunları yavaş yavaş telafi edeceğinize ve büyük kazançlar elde etmeye işaret eder.

Bunların haricinde , aile yaşantınızda çok sevinilecek bir olayın yaşanacağına , hem gerçek hem de iş hayatınızda farklı birisi olacağınıza , büyük sevinçler içerisinde olup etrafınızdaki insanları da o derece mutlu edeceğinize , güzel olaylarla karşılaşacağınıza , atacağınız her adım sayesinde başarılar elde edip çok iyi yerlere geleceğinize , borçlarınız varsa bunlardan kurtulup artık birikim yapmak için kolları sıvayacağınıza ve en sonunda zengin birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Yağmurda Yürümek İhya

Borçlarınız varsa çok fazla zaman geçmeden bu borçlarınızdan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , herkes tarafından çok sevilen birisi olacağınıza , sevmiş olduğunuz insanlarla beraber güzel vakitler geçireceğinize , harcamalarınızı her zaman doğru bir şekilde yapacağınıza ve dilemiş olduğunuz şeylerin yakın zaman içerisinde gerçekleşmesine alamet eder.

Aynı zaman da ; sürekli olarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızı artık düzelteceğinize , sevgiliniz varsa onunla güzel bir birliktelik içerisinde olacağınıza , güzel işlere atılım yapıp büyük başarılar elde ederek adınızı her yere duyuracağınıza , sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı fazla büyütmeden ortadan kaldıracağınıza , yanlış kişilerle bir araya gelmeyip onları hayatınızdan atacağınıza işaret eder.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir