Rüyada Saç Kestirmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Saç Kestirmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir

0

Rüyada saç kestirmek , rüya sahibinin hayırlı bir geleceğinin olacağına , şuanda yaşamış olduğunuz sorunlar varsa onları son bulacağına , hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapacağınıza delalet eder. Rüyada görülen saç kestirmek , hayatınızda zorluklar yaşayacağınıza ve bu zorlukların üstesinden geleceğinize , mutlu bir hayatınızın olacağına , ticaretle uğraşıyorsanız o zaman büyük bir şirketten iş teklifi alarak hayatınızı kurtaracağınıza işaret eder.

Rüyada Saç Kestirmek

Başka rüya yorumcularına göre ise ; Geleceğinizi garanti altına almak için elinizden gelen tüm çabayı sarf edeceğinize , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğinize , temiz ve iyi kalpli birisi olduğunuzdan dolayı karşınıza hep iyi insanların çıkacağına ve maddi olarak zengin birisi olacağınıza alamet eder.

RÜYADA SAÇ BOYATMAK

Rüyada saç boyatmak , Hayatınızla ilgili artık yavaş yavaş değişiklikler yapmak isteyeceğinize , alacağınız güzel haberlerden sonra hayatınızın daha güzel olacağına , yardıma muhtaç olan insanlara yardım eli uzatacağınıza , evliyseniz evliliğinizde yaşayacağınız sıkıntıları çözeceğinize ve eşinizle beraber çok güzel zamanlar geçireceğinize alamet eder.

RÜYADA BERBERDE SAÇ KESTİRMEK

Rüyada berberde saç kestirmek , Hangi mesleği seviyorsanız o mesleği yapacağınıza ve bu meslek sayesinde bol miktarda kazanç elde edeceğinize , huzurlu bir yaşantınızın olacağına , çok sevmiş olduğunuz insanlardan size gelecek olan yardımlara , kısa zaman içerisinde alacağınız hayırlı haberden sonra mutlu olacağınıza , sorunlarınız varsa bunları halletmek için mücadele edeceğinize , hayatınızla ilgili yeni sayfalar açmaya başlayacağınıza ve hayatınızı düzene sokacağınıza rivayet edilir.

RÜYADA SAÇ KESTİRİP AĞLAMAK

Rüyada saç kestirip ağlamak , En sonunda aramış olduğunuz aşk hayatını bulacağınıza , hiç beklemediğiniz bir anda size gelecek olan paralara , mal ve mülkünüz varsa bunları satarak daha iyi yerlere geleceğinize , hem mutlu hem de huzurlu olacağınıza , hayatınızla ilgili değişiklikler yapacağınıza , evliyseniz eğer bir evladınızın olacağına ve sorumluluk sahibi olup bunu en iyi şekilde yerine getireceğinize alamet eder.

Rüyada Saç Kestirmek ne demek

RÜYADA SAÇ KESTİRMEK VE BEĞENMEK

Rüyada saç kestirmek ve beğenmek , Tam işiniz de iflas etme eşiğine geldiğin de işinizi toparlayacağınıza , sağlıkla ilgili sorunlarınız varsa şifa bulacağınıza , hayatınızda yaşamış olduğunuz problemlerin biteceğine , ağız tadınızın ve keyfinizin yerinde olacağına , mutlu günler geçireceğinize işaret eder.

RÜYADA KENDİ SAÇINI KESMEK

Rüyada kendi saçını kesmek , yaşamış olduğunuz sorunlarınızın artık biteceğine , üzüntülerden kurtulacağınıza , hayatınızla ilgili artık değişimler yapmaya başlayacağınıza , yeni işler kurmaya başlayacağınıza , her alan da başarılar elde edeceğinize , hayatınızla ilgili ciddi kararlar alacağınıza ve daha önce gerçekleştirmek istediğiniz şeyleri gerçekleştireceğinize rivayet edilir.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir