Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir ? İslam Alimlerine Göre Rüyada Kağıt Para Görmek
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir ? İslam Alimlerine Göre Rüyada Kağıt Para Görmek

0

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada para görmek genel olarak birden fazla anlama gelmektedir. Rüyada görmüş olduğunuz para kağıt mı yoksa demir mi bu çok önemlidir. Kağıt para gördüyseniz yaşayacağınız bazı sıkıntılardan dolayı canınızın sıkkın olacağına , bozuk para görmek her konuda şanslı ve iyi kısmetli olmaya delalet eder.

Rüyada para görmek

Bazı rüya alimcilerine göre ise bu rüya hem hayırlı hem de hayırsız olarak yorumlanır. Gerçek yaşam da yaşayacağınız bir takım sorunlara ve başınıza gelecek olan belalara yorumlanırken bazı durumlar da ise borçlarınız varsa onları ödeyeceğinize ve ihtiyaç sahiplerini sevindireceğinize işaret eder.

Rüyada kağıt para aldığınızı gördüyseniz , çok istemiş bir şeyi yapmak için çevrenizde bulunan birisinden yardım alıp yapacağınıza , bozuk para gördüyseniz , yaşamış olduğunuz olumsuzlukların en kısa zaman içerisinde son bulacağına işaret eder.

RÜYADA KAĞIT PARA GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada kağıt para görmek , görmüş olduğunuz para eğer dağınıksa o zaman yaşanacak olan bazı dedikodulara ve bu yüzden sıkıntı içerisine düşeceğinize yorulur. Rüyada çanta dolusu para bulduysanız , işinizde ortağınız varsa onunla yaşayacağınız bazı sorunlara , ihanetlerin olmasına rivayet edilir.

Rüyada kağıt paraları havaya saçmak , çok sevineceğiniz olaylar yaşayacağınıza , mutluluğunuzu kimseyle paylaşmayacağınıza , çok sayıda para görmek , iflas etme noktasına geleceğinize ve zor duruma düşeceğinize işaret eder.

RÜYADA KAĞIT PARA GÖRMEK NE DEMEK

RÜYADA DEMİR PARA GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada demir para görmek , çevrenizde sizin hakkınızda konuşmaların olacağına , kısa zaman içerisinde ise bir iş teklifi alacağınıza , alacağınız bir müjdeli haberden sonra çok sevinçli olacağınıza delalet eder. Bazı durumlar da rüyada görülen bozuk para hayra yorumlanmaz. Yerden bozuk para topladığınızı gördüyseniz , arkadaşınıza vereceğiniz bir sırrınızın sonradan olay olacağına delalet eder.

Rüyada komşudan bozuk para almak , çok kısa zaman içerisinde elinize geçecek olan fırsatları çok iyi değerlendireceğinize işaret eder.

RÜYADA DEMİR PARA GÖRMEK NE DEMEK

RÜYADA PARA ALMAK NE DEMEK

Rüyada para almak , gerçek yaşam da çok istemiş olduğunuz şeylere yavaş yavaş kavuşacağınıza , iş yaşantınızda sizin için hayırlı olacak ortaklıklar kuracağınıza ve birden fazla başarılara imzalar atıp çok iyi yerlere geleceğinize delalet eder.

RÜYADA PARA ÇALMAK NE DEMEK

Rüyada para çalmak , gerçek hayatınızda yapacağınız bazı şeylerden dolayı vicdan azabı çekeceğinize , bundan sonra kötü alışkanlıklarınızı bir kenarı bırakıp sağlıklı besleneceğinize ve hayatınızı düzene sokacağınıza alamet eder.

RÜYADA KAĞIT PARA VERMEK NE DEMEK

RÜYADA KAĞIT PARA VERMEK NE DEMEK

Rüyada kağıt para vermek , bu rüya 2 şekilde tabir edilmektedir. Eğer gerçek yaşam da borcunuz varsa bunu en kısa zaman da ödeyeceğinize diğer tabire göre de çok fazla paralar harcayacağınıza ve iş yaşantınızda kolay yoldan kazanç elde edeceğinize rivayet edilir.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir