Rüyada Merdiven Çıkmak Ne Demek ? Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Merdiven Çıkmak Ne Demek ? Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada Merdiven Çıkmak

Gerçek yaşam da herkesten daha fazla çalışıp sizin için hayırlı olacak işler yapacağınıza , Hayallerinizi gerçekleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , her konuda hırslı ve azimli olacağınıza delalet eder. Aynı zaman da hem isteklerinizi hem de arzularınızı yavaş yavaş gerçekleştireceğinize , iş yaşantınız da sürekli olarak çalışıp daha iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada Merdiven Çıkmak

Rüyada Koşarak Merdiven Çıkmak

Rüyada koşarak merdiven çıktığınızı gördüyseniz , kafanız da kurmuş olduğunuz hayallerinizi en sonunda gerçekleştireceğinize , hiçbir kötü şeye isyan etmeyeceğinize , hane içerisin de bolluğun eksik olmamasına ve evlenmek istiyorsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile evlenip dünya evine adım atacağınıza yorulur.

Rüyada Zorlanarak Merdiven Çıkmak

Rüyada zar zor merdiven çıktığını görmek , yaşantınız da çekmiş olduğunuz tüm dertlerden ve sıkıntılardan artık kurtulmaya başlayacağınıza , ailenizle dargınlığınız varsa bunun zamanla geçmesine , kazanacağınız çok iyi paralar sayesinde daha iyi yerlere geleceğinize , iş yaşantınız da daha fazla çalışıp bol kazançlar elde edeceğinize ve elde edeceğiniz paralar ile de mutlu olmaya rivayet edilir.

Rüyada Dik Merdiven Çıkmak

Rüyada çıkmış olduğunuz merdiven dik ise o zaman çeşitli zorluklarla karşılaşacağınıza , bu zorluklara rağmen isyan etmeyip sahip olduklarınızı bilmeniz gerektiğine ve Allah yolundan hiçbir zaman çıkmamanız gerektiğine yorulur. Bazı rüyacılara göre ise ; sıkıntılarınızın artmasına , zorlu bir süreçten geçmeye ve büyüklerinizin sözlerini dinlemeyeceğinize yorarlar.

rüyada merdiven çıkmak diyanet

Rüyada Merdiven Çıkmak ve Düşmek

Rüyada merdiven çıkıp ve düştüğünü görmek , çevrenizde size ihanet eden insanların olacağına , sorunlarla karşılaşacağınıza , bazı konular da ise çok dikkatli hareket etmeniz gerektiğine ve bir süre boyunca yalnız kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Merdiven Görmek

Gerçek hayatınız da çok iyi sır tuttuğunuza , iş yaşantınız da ki zorluklara , bazı konular da sorumluluk sahibi olacağınıza , harama bulaşmadan alın teri ile kazanç elde edeceğinize ve hiçbir insana muhtaç kalmayacağınıza delalet eder.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir