Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri

0

Rüyada kedi görmek genel olarak gerçek yaşam da eğer evliyseniz o zaman bir çocuğunuzun olacağına , rüya sahibi kadınsa o zaman eşinizden dolayı bazı sıkıntılar çekeceğinize ve etrafınızda bazı düşmanlarınızın bulunmasına bu düşmanlarınızın size zarar vermek isteyeceklerine delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , rüya sahibi anneyse o zaman çocuğunuza karşı fazla zorlayıcı davrandığınıza , yapacağınız bazı eğitimler çocuğunuzu sıkacağına işaret eder.

Rüyada Dişi kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek , bazı insanlardan fayda görürken bazılarından ise zarar göreceğinize alamet eder. Rüyada görülen dişi kedi genel olarak kötü karakterli olan bir bayana yorulur. Görmüş olduğunuz kedi eğer ev kedisi ise o zaman tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza , görülen kedi sokak kedisi ise ; birisinin size karşı yapacağı tavırdan dolayı sıkıntılı bir durumla karşılaşacağınıza alamet eder.

Rüyada görülen dişi kedi eğer tırmalıyorsa o zaman mutlu bir yaşam süreceğinize , huzur içerisinde olacağınıza ve hane içerisine bereket geleceğine alamet eder.

Rüyada Kedi öldürmek

Rüyada kedi öldürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek hayatınızda bir hırsız ile karşılaşacağınıza , onunla baş etmeye çalışacağınıza yorulur.

Rüyada Kedi ile kavga Etmek

Rüyada bir kedi ile kavga ettiğinizi gördüyseniz o zaman kısa süreliğine bir hastalık geçireceğinize ve sonrasından kendinizi toparlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Kedi eti yemek

Rüyada kedi eti yemek , bir hırsızın malından fayda sağlayacağınıza , haram lokma yiyeceğinize , bazı hileli işlere bulaşıp başınızı belaya sokacağınıza delalet eder. Yani kısacası bu rüya pek hayırlı yorumlanmaz.

Rüyada Kediyi ısırmak

Rüyada bir kediyi ısırarak ona zarar veriyorsanız ; hastaysanız bu hastalığınızın uzun sürmesine , değilseniz de bir hastalığa yakalanacağınıza , bazı sıkıntılı şeylerle karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Ev kedisinin ısırması

Rüyada ev kedisi sizi ısırıyorsa ; bu yıl içerisinde hayatınızın çok güzel olacağına , huzurlu vakitler geçireceğinize ve dertleriniz varsa bunları atlatacağınıza yorulur.

Rüyada Vahşi kedinin ısırması

Rüyada vahşi kedi ısırması ; bu sefer rüya tam tersi olarak yıl boyunca işlerinizin hep ters gideceğine , bazı sıkıntılı şeylerle karşılaşıp canınızın sıkkın olacağına delalet eder.

Rüyada Kedi tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması ; size karşı düşmanların olmasına fakat düşmanlıklarını sizlere karşı saklayacaklarına , bu yüzden gerçek yaşam da çok dikkatli olmanız gerektiğine alamet eder. Size saldıran kedi eğer erkekse o zaman bir hastalık geçireceğinize , görülen kedi yabaniyse , yakalanacağınız hastalığın daha fazla şiddetli olmasına ve kötü günler geçirmenize işaret eder.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir