Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri

0

Rüyada kedi görmek genel olarak gerçek yaşam da eğer evliyseniz o zaman bir çocuğunuzun olacağına , rüya sahibi kadınsa o zaman eşinizden dolayı bazı sıkıntılar çekeceğinize ve etrafınızda bazı düşmanlarınızın bulunmasına bu düşmanlarınızın size zarar vermek isteyeceklerine delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , rüya sahibi anneyse o zaman çocuğunuza karşı fazla zorlayıcı davrandığınıza , yapacağınız bazı eğitimler çocuğunuzu sıkacağına işaret eder.

Rüyada Dişi kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek , bazı insanlardan fayda görürken bazılarından ise zarar göreceğinize alamet eder. Rüyada görülen dişi kedi genel olarak kötü karakterli olan bir bayana yorulur. Görmüş olduğunuz kedi eğer ev kedisi ise o zaman tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza , görülen kedi sokak kedisi ise ; birisinin size karşı yapacağı tavırdan dolayı sıkıntılı bir durumla karşılaşacağınıza alamet eder.

Rüyada görülen dişi kedi eğer tırmalıyorsa o zaman mutlu bir yaşam süreceğinize , huzur içerisinde olacağınıza ve hane içerisine bereket geleceğine alamet eder.

Rüyada Kedi öldürmek

Rüyada kedi öldürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek hayatınızda bir hırsız ile karşılaşacağınıza , onunla baş etmeye çalışacağınıza yorulur.

Rüyada Kedi ile kavga Etmek

Rüyada bir kedi ile kavga ettiğinizi gördüyseniz o zaman kısa süreliğine bir hastalık geçireceğinize ve sonrasından kendinizi toparlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Kedi eti yemek

Rüyada kedi eti yemek , bir hırsızın malından fayda sağlayacağınıza , haram lokma yiyeceğinize , bazı hileli işlere bulaşıp başınızı belaya sokacağınıza delalet eder. Yani kısacası bu rüya pek hayırlı yorumlanmaz.

Rüyada Kediyi ısırmak

Rüyada bir kediyi ısırarak ona zarar veriyorsanız ; hastaysanız bu hastalığınızın uzun sürmesine , değilseniz de bir hastalığa yakalanacağınıza , bazı sıkıntılı şeylerle karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Ev kedisinin ısırması

Rüyada ev kedisi sizi ısırıyorsa ; bu yıl içerisinde hayatınızın çok güzel olacağına , huzurlu vakitler geçireceğinize ve dertleriniz varsa bunları atlatacağınıza yorulur.

Rüyada Vahşi kedinin ısırması

Rüyada vahşi kedi ısırması ; bu sefer rüya tam tersi olarak yıl boyunca işlerinizin hep ters gideceğine , bazı sıkıntılı şeylerle karşılaşıp canınızın sıkkın olacağına delalet eder.

Rüyada Kedi tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması ; size karşı düşmanların olmasına fakat düşmanlıklarını sizlere karşı saklayacaklarına , bu yüzden gerçek yaşam da çok dikkatli olmanız gerektiğine alamet eder. Size saldıran kedi eğer erkekse o zaman bir hastalık geçireceğinize , görülen kedi yabaniyse , yakalanacağınız hastalığın daha fazla şiddetli olmasına ve kötü günler geçirmenize işaret eder.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir