Rüyada Karnı Acıkmak Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Karnı Acıkmak Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada karnı acıkmak , yaşamış olduğunuz sıkıntılı zamanları ve zor günleri artık geride bırakacağınıza , bundan sonra sizin için hayırlı olacak günler geçirmeye başlayacağınıza , iş yaşantınızın iyiye gitmesine , aile içerisinde yaşanacak olan güzel olaylara , iç dünyanızın ise eskisine göre daha güzel olmasına , hem maddi hem de manevi olarak tüm sıkıntılarınızdan ve sorunlarınızdan kurtulmaya başlayacağınıza , yaşamış olduğunuz sorunlar varsa bunları yakın zaman içerisinde kendinizden uzaklaştıracağınıza ve hayatınızı doya doya yaşayacağınıza işaret eder.

Bunların haricinde , ortağınızla beraber girmiş olduğunuz zorlu iş varsa bu işte rahata ereceğinize , yakın zaman içerisinde ise alacağınız hayırlı bir haberden sonra rahatlayacağınıza , mutlu bir hayatınızın olmasına , kısa süre içerisinde zengin birisi olacağınıza , kazancınız da artışların olmasına , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza , bekarsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize , çok iyi kazançlar elde edeceğinize ve yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı adınızı her yere yazdıracağınıza delalet eder.

Rüyada Ölünün Karnı Acıkması

Rüyada ölünün karnı acıkması , gerçek yaşantınızda sorunlu olan kişinin başınıza açmış olduğu bazı sorunları halletmek için tecrübeli olan birisinden yardım alacağınıza ve alacağınız bu yardımdan dolayı bu beladan kurtulacağınıza , üstün başarımlarınızdan dolayı çok iyi terlere geleceğinize , şansınızın ve kısmetinizin açık olmasına , sevmiş olduğunuz insanlarla bir araya gelip güzel muhabbetlerde bulunacağınıza alamet eder.

Bazı rüyacılara göre ise ; yakın zaman içerisinde sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulmaya başlayacağınıza , rızkınızda artışların olmasına , işlerinizde hayırlı bir şekilde ilerleyeceğinize ve ailenizle beraber güzel zamanlar geçireceğinize yorulur.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir