Rüyada Kapı Ağzında Durmak Ne Anlama Gelir Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Kapı Ağzında Durmak Ne Anlama Gelir Tabiri

0

Rüyada kapı ağzında durmak rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da bazı sorunlarla karşılaşacağına ve bu sorunlardan kurtulmak için büyük çabalar sarf edeceğine , düşeceği kötü durumlardan fazla zaman geçmeden kurtulmasına , eğer sevgiliniz varsa ve uzun bir süre boyunca onunla beraberseniz o zaman ondan bir teklif alacağınıza , çok mutlu bir hayatınızın olacağına , tüm sıkıntılarınız ve dertlerinizden kısa süre içerisinde kurtulacağınıza , size mutluluk verecek bazı haberler alacağınıza ve bu haberden sonra bir çalışma içerisine gireceğinize işaret eder.

Bunların yanı sıra , gerçek yaşam da iyilik yapacağınız insanların gözünde değer kazanacağınıza , çalışmalarınıza hız kesmeden devam edeceğinize ve bu sayede çok iyi yerlere geleceğinize , rahat bir yaşam süreceğinize ve rahat bir nefes alacak kararlar vererek iyi yerlere geleceğinize , ailenizle vereceğiniz önemli karardan sonra hayatınızın değişmesine delalet eder.

Rüyada Kapı Ağzında Durmak İhya Yorumu

Gerçek yaşam da hem hayırlı hem de çok güzel gelişmelerle karşılaşacağınıza , bir sürü mallarınızın olmasına ve iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarılardan sonra çok iyi mevkilere geleceğinize , hem sıkıntılarınızdan hem de yaşamış olduğunuz sorunlar varsa bunlardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , iş yerinizde yaşadığınız sorunlar varsa bunları atlatacağınıza , Allah’a her zaman şükür edip muhtaç olan insanların ellerinden tutacağınıza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; Bazı insanların gözüne girerek onların gözünde çok saygılı ve efendi birisi olmayı başaracağınıza , ailenizle çok güzel zamanlar geçireceğinize , kafanızda yapmak istediğiniz çalışmaları yapacağınıza ve bu sayede iyi yerlere geleceğinize ,istemiş olduğunuz hayatı en sonunda yaşamaya başlayacağınıza ve insanlar tarafından çok sevilip sayılan birisi olacağınıza yorulur.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir