Rüyada Evlenmek Ne Anlama Gelir Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Evlenmek Ne Anlama Gelir Kısaca Tabiri

0

Rüyada evlenmek genel olarak birden fazla anlamda yorumlanmaktadır. Fakat bazı konularda olumsuz olarak tabir edilir. Yani büyük bir borçların içerisine gireceğinize , üzüntüler yaşayacağınıza , birilerinden kötülük göreceğinize , iş konusunda üst makamlara ulaşmak için birilerine ağız bükmeniz gerekeceğine delalet eder. Eğer tanımış olduğunuz birisi ile evlendiğinizi görürseniz o zaman rüyada gördüğünüz kişi gerçek hayatta size geçinme konusunda yardım edeceğine yorulur. Tanımadığınız birisi ile evlenmek , rüyayı gören kişinin ölümünün yakın olduğuna ,başka bir yere taşınacağına alamet eder.

Rüyada evlenmek

Rüyada evlenmek , başınızın sıkışık olduğu bir zaman da allah’tan alacağınız yardımlara , önceki zamanlar da çok umutsuzca bakmış olduğunuz şeylerin yavaş yavaş gerçekleşeceğine işaret eder. Eğer rüyada annenizi tanımadığınız bir adam ile evlenirken görürseniz , mallarınızın bir kısmını kaybedeceğinize , çocuğu olan kadın görürse bu rüyayı ; çocuğu varsa gerçek yaşam da onu evlendireceğine delalet eder.

Rüyada evlenmekten vazgeçmek

Rüyada evlenmekten vazgeçtiğinizi görürseniz o zaman gerçek yaşamda da evlilik hazırlıkları yapıyorsanız bu konuda çok karar kalacağınıza , evlilik gibi bir durumunuz yoksa o zaman da kötü bir evlilik yapacağınıza ve başınızın çok ağrıyacağına yorulur.

Rüyada gelinlik giymek

Rüyada Gelinlik Giymek , rüya sahibi eğer gerçek hayatta bekarsa o zaman karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine , mutlu bir yuva kuracağına alamet eder. Hem çamurlu hem de kirli gelinlik giymek ise ; evlilik yaşantınızın çok kötü ile sonuçlanmasına , temiz gelinlik giymek , hem huzur hem de mutluluk içerisinde bir evlilik hayatınızın olmasına , yırtık gelinlik giymek , evliliğinizin belirsiz olmasına ve kafanızda hep soru işaretlerinin olacağına alamet eder.

Rüyada evlenmek üzere olduğunu görmek

Rüyada evlenmek üzere olduğunuzu gördüyseniz o zaman tüm korkularınızın artık gün yüzüne çıkacağına , evlilikle ilgili yapacağınız hatalardan korkacağınıza , masum duygularınızın yok olmasına işaret eder. Yani bu rüya kişi için pek hayırlı sayılmaz.

Rüyada evlenmek istememek

Rüyada evlenmek istememek , gerçek yaşam da bir konu üzerinde aileniz veya başkaları tarafından zorlanacağınıza , bunu yapmak istemediğiniz için de huzurunuzun çok kaçacağına ve canınızın sıkılmasına alamet eder. Bunların yanı sıra ; zorlanıyorsanız ve bunların üstesinden bir şekilde geliyorsanız o zaman güzel günler geçireceğinize ve hiçbir şekilde sizi zorlayanlara boyun eğmeyeceğinize alamet eder.

Rüyada yeniden evlenmek

Rüyada yeniden evlenmek , hayatınızla ilgili bazı değişimler yapacağınıza , bazı olaylar karşısında ise hem aileniz hem de çevreniz tarafından destek alacağınıza , hayatınızda yapacağınız köklü değişim sayesinde birçok şeyinizin düzeleceğine ve iyi konuma geleceğinize işaret eder.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir