Rüyada Diş Görmek Ne Anlama Gelir ? Rüyada Yeni Dişin Çıkması Neye İşarettir
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Diş Görmek Ne Anlama Gelir ? Rüyada Yeni Dişin Çıkması Neye İşarettir

0

Rüyada Diş Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada diş görmek , en kısa zaman içerisinde akrabalarınızdan olan birilerinin hasta olacağına yorulurken eğer yeni bir diş çıktığını gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da çocukları çok sevdiğinize ve onlara çok düşkün olduğunuza delalet eder. Bu rüya genel olarak size hayatınızla ilgili mesajlar verir. Rüyada üst dişler görmek baba tarafından akrabalara , alt dişler anne tarafından akrabalara yorulur.

Rüyada diş görmek

RÜYADA YENİ DİŞ ÇIKMASI NE ANLAM GELİR

Rüyada yeni diş çıktığını görmek , çevrenizde bulunan insanlardan iyilikler görmeye başlayacağınıza , çok hayırlı bir evlat olacağınıza , ailenizle beraber çok güzel vakitler geçireceğinize , hayatınızın eskisine göre daha mutlu ve huzurlu olacağına rivayet edilir.

RÜYADA YENİ DİŞ ÇIKMASI NE ANLAM GELİR

RÜYADA ÇÜRÜK DİŞ NE ANLAMA GELİR

Rüyada çürük diş görmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde tabir edilmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre hayra yorulurken bazılarına göre şer olarak kabul edilmektedir. Maddi olarak çok büyük kayıplar yaşamaya başlayacağınıza , hayatınızla ilgili yaşayacağınız büyük sorunlara ve dişiniz eğer kendiliğinden düşüyorsa o zaman ağır bir hastalık yaşayacağınıza alamet eder. Aynı zaman da bu rüya uyarı olarak nitelendirilir.

RÜYADA ÇÜRÜK DİŞ NE ANLAMA GELİR

RÜYADA DİŞİNİN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR

Rüyada dişinin düşmesi , büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza , gerçek yaşam da yapacağınız bir işin sallantıda olacağına delalet eder. Rüyada bütün dişlerin dökülmesi , karşınıza çıkacak olan şansınızı en iyi şekilde değerlendiremeyeceğinize , dişleriniz eğer içeri doğru dökülüyorsa o zaman kısmetinizin açılacağına ve bol kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada kendi eliniz ile dişinizi çekiyorsanız , hiç ummadığınız bir anda karşılaşacağınıza sıkıntılara , dişinizi doktor çekiyorsa uzun zamandan beri hastalık gören birisinin vefat haberini alacağınıza yorulur.

RÜYADA ALTIN DİŞ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR

Rüyada altın diş görmek , hem işiniz de hem de evinizde yaklaşık olarak 3 ay kadar dikkat etmeniz gerektiğine , eğer çalışıyorsanız o zaman işinizde yaşanacak olan bazı problemlere ve bu yüzden dikkatli olmanız gerektiğine rivayet edilir.

RÜYADA ALTIN DİŞ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR

RÜYADA DİŞ HASTANESİNE GİTMEK NE ANLAMA GELİR

Rüyada diş hastanesine gitmek , eğer gerçek yaşam da rahatsız olan bir yakınınız varsa onun en kısa zaman içerisinde iyileşeceğine , olumsuzluklardan kurtulacağınıza , feraha kavuşacağınıza ve bir kadının size yardım edeceğine bu yüzden daha iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

RÜYADA DİŞ HASTANESİNE GİTMEK NE ANLAMA GELİR

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir