Rüyada Balık Tutmak Ne Demektir ? Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Balık Tutmak Ne Demektir ? Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada Balık Tutmak

Gerçek hayatınız da hem şansınızın hem de kısmetinizin daha fazla olacağına , uzun bir evlilik yaşantınızın olmasına , eşinizle beraber güzel vakitler geçireceğinize delalet eder. Bunların yanı sıra balık genel olarak nasip gibi anlamlara da gelmektedir. Birden fazla fırsatın karşınıza çıkmasına , istek ve arzularınızı yavaş yavaş gerçekleştireceğinize , daha iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Rüyada Balık Tutma

Rüyada Elle Balık Tutmak

Rüyada elinizle balık tuttuğunuzu gördüyseniz , iş yaşantınız da ve normal hayatınız da sürekli olarak çalışacağınıza , çalışmalarınızın karşılığını er ya da geç alacağınıza , dilemiş olduğunuz seviyeye fazla zaman geçmeden geleceğinize , elinize geçecek olan fırsatlara ve paralara alamet eder.

Rüyada Büyük Balık Tutmak

Rüyada görülen büyük balık hem bolluk hem şans hem de kısmet gibi anlamlara gelmektedir. Tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup rahata ereceğinize , hayatınızdaki var olan korkularınızdan kurtulacağınıza , evlenmek istiyorsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine adım atacağınıza , beklemiş olduğunuz yerden kazanç elde edeceğinize ve harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde etmeye işaret eder.

Rüyada Oltayla Balık Tutmak

Rüyada olta ile balık tutmak , kısa zaman içerisin de kazancınızı ciddi anlamda arttıracağınıza , hem sabırlı hem de erdemli olan birisi ile tanışıp arkadaş olacağınıza ve bu kişinin size çok faydasının olacağına , uzun süreli bir aşk yaşantınızın olmasına , hem huzurlu hem de mutlu bir yaşam sürmeye rivayet edilir.

Rüyada Balık Tutmak ve Kaçırmak

Rüyada balık tutmak ve daha sonra kaçırmak , elinize geçecek olan birden fazla fırsatlara , çevrenizde bulunan yanlış insanlardan fikirler alacağınıza ve bu yüzden olumlu olan fırsatları olumsuz olarak değerlendireceğinize , mutsuzluk ve üzüntü içerisin de olacağınıza rivayet edilir.

rüyada balık tutma görmek

Rüyada Ağ İle Balık Tutmak

Rüyada ağ ile balık tuttuğunuzu gördüyseniz , hem şansınızın hem de bahtınızın her zaman açık olacağına , heyecan dolu bir yaşantınızın olmasına , karşınıza çıkacak olan hayırlı fırsatlara , doğru adımlar atacağınıza ve ailenizin her zaman arkanızda olacağına alamet eder.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada görülen balık genel olarak şans ve nasip gibi anlamlara yorulur. Bahtınızın açık olmasına , bereket ve bolluk içerisin de olacağınıza , hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük çabalar sarf edeceğinize delalet eder.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir