Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelir
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelir

0

Rüyada balık görmek genel olarak çok hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Özellikle en çok da kısmet olarak yorumlanır. Gerçek yaşamınızda kısmetlerinizin çok olacağına , hem mal hem de mülklere sahip olmaya delalet eder. Bunların yanı sıra , mevki sahibi birisi olacağınıza , ileri ki zamanda size gelecek olan paralara , hizmetçiye ve bakire olan bir kıza işaret eder. Balığı eğer sıcak bir yerde görürseniz o zaman bazı zorluklarla karşılaşacağınıza , soğuk yerde ise o zaman da iyi şeylerle karşılaşmaya alamet eder.

Rüyada Balık sürüsü Görmek

Rüyada görülen balık sürüsü rüya sahibi için çok hayırlıdır. İş yaşantınızdaki kariyerinizde yükselişe geçeceğinize , çalışıyorsanız mevki sahibi birisi olacağınıza ve kendi işinizi kurup o işi genişleyeceğinize yorulur. Rüyada gördüğünüz balık sürüleri ise ne kadar fazla ise o kadar çok kısmetlerinizin olmasına işaret eder.

Rüyada Denizde balıklar Görmek

Rüyada denizde balıklar görmek , size doğru çok güzel kısmetlerin geleceğine , gerçekleşmesi çok zor olan şeylerin bir anda gerçekleşeceğine , hem arzu hem de isteklerinizi yapacağınıza , işlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirmeye mirasa ya da gizli sırların ortaya çıkmasına delalet eder.

Denizde değişik balıklar gördüyseniz o zaman da hem mutlu olacağınıza hem de bazı durumlardan dolayı canınızın çok sıkkın olmasına tabir edilir.

Rüyada Denizden balık çıkarmak

Rüyada denizden balık çıkarmak , genel olarak yakın bir zaman içerisinde maddi değeri çok fazla olan eşyanın sizin elinize geçeceğine ve bu duruma çok sevineceğinize yorulur.

Rüyada Kaynak suyunda balık

Rüyada kaynak suyunda balık gördüyseniz ; kolay bir şekilde elde edeceğinize menfaatlere yorulur.

Rüyada Canlı balık Görmek

Rüyada görülen canlı balık genel olarak hayırlı rüyalardan birisidir. Hem kariyer hem de aşk hayatınızda çok iyi yerlere geleceğinize , şanslı günler geçireceğinize , aşk yaşantınıza girecek olan kişinin hem iyi huylu hem de namuslu olmasına alamet eder.

Rüyada balık avlamak

Rüyada balık avlamak , kısa zaman içerisinde size gelecek olan bir haberden dolayı mutlu olacağınıza yorulurken bazı durumlarda ise size karşı menfaat olacak işlere adım atacağınıza ya da beklemediğiniz bir yerden faydalanacağınıza işaret eder. Rüyada avladığınız balıklar eğer küçük ise o zaman elinize paraların geçmesine fakat bu paraların kısa süre içinde elinizden uçup gideceğine , balık avlanılan yer bulanık ise ; günah işleyeceğinize delalet eder.

Rüyada balık avladığınız su tatlıysa ; gerçek yaşam da geçireceğiniz bazı sıkıntılı zamanlardan dolayı canınızın sıkkın olacağına ve bu durumu düzeltmeye çalışacağınıza işaret eder.

Rüyada büyük balık avlamak , evleneceğiniz kişinin ailesinin zengin olmasına , şansınızın her zaman yaver gideceğine , karşınıza hep hayırlı işlerin çıkmasına yorulur.

Rüyada balık yemek

Rüyada balık yediğinizi gördüyseniz , bu rüyayı gören kişi bayan ise o zaman doğumunun çok basit olacağına , erkekse şans kapılarının ona doğru açılacağına alamet eder.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir