Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir Kısaca
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir Kısaca

0

Rüyada ağladığınızı gördüyseniz eğer o zaman bazı durumlarda çok sevinçli bir haberler alacağınıza , üzüntülerden ve sıkıntılardan artık kurtulacağınıza işaret eder. Fakat rüyada allah korkusundan ağlıyorsanız o zaman büyük bir feraha kavuşacağınıza , bundan sonra sevap işlemeye ve iyi bir insan olacağınıza delalet eder. Rüyada ağlayıp gözyaşınız gelmiyorsa büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza , çığlık atarak ağlamak ise uzun ömürlü olmaya yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada ağlamak ; çok sevineceğiniz bir haber alıp mutluluktan havalara uçacağınıza , helal yoldan mal kazanmaya , işlerinizde yükselmeye ve sıkıntılarınızdan kurtulup rahata ermeye işaret eder.

İçindekiler

Rüyada Allah Korkusundan Ağlamak

Rüyada allah korkusundan ağladığınızı gördüyseniz , sevinçli olacağınıza , sıkıntıları artık bir kenara bırakıp rahat edeceğinize , muhtaç birisi iseniz o zaman birisinin size yardım edeceğine delalet eder.

Ölen Birine Ağlamak

Rüyada ölen birisi için ağlıyorsanız o zaman büyük sıkıntılar içerisine gireceğinize , hüzünlü olacağınıza delalet ederken eğer ağlamadığınız halde gözyaşınız geliyorsa o zaman en sonunda muradınıza ereceğinize ve kurmuş olduğunuz hayallerine en kısa zaman da ulaşacağınıza alamet eder.

Rüyada Yüksek Sesle ağladığını görmek

Rüyada yüksek sesle ağlamak ; bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , ruhunuzun iyi olacağına , her şeyi bir kenara bırakıp bundan sonra önünüze bakacağınıza , ağladığınız zaman gözyaşınız yanağınızı yakıyorsa o zaman bir şeye çok sevineceğinize , üşütüyorsa üzüleceğinize alamet eder.

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Rüyada çığlık atarak ağladığınızı görmek , en sonunda muradınıza erip rahat edeceğinize , ümit ettiğiniz şeylere kavuşacağınıza , elinizden kaçırmış olduğunuz fırsatlar varsa bunların tekrardan geleceğine ve bu sefer doğru bir şekilde değerlendireceğinize işaret eder.

Tanıdığı Birinin Ölümüne Ağlamak

Rüyada tanıdığınız biri için ölümüne ağlamak ; başınıza gelecek olan bazı sorunlara , birisinin size karşı kötülük yapmasına ve cenazenin arkasından ağlamak ise sevinçli olmaya yorulur.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlayarak uyanmak , yakın zaman içerisinde çok mutlu olacağınız bir haber alacağınıza , uzun zamandan beri hep istemiş olduğunuz bir dileğinizin gerçekleşeceğine ve mutlu olacağınıza delalet eder.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir