Rus Salatasının Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Rus Salatasının Yanında Ne Gider

0

Hem lezzetli hem de çok doyurucu olan Rus salatasının yanında ne gider ve ne gibi yemekler yapılması gerek bugün onu inceleyeceğiz. Biliyorsunuz ki her mevsim Rus salatası kullanılır ve içerisinde bol miktarda protein bulunduğundan dolayı neredeyse tüm yemeklerin yanında tercih edilmektedir. Rus salatası ile beraber tüketilebilecek bir sürü çeşit gıdalar vardır. Bu gıdaların bazıları yemekler bazıları da aperatif atıştırmalardır.

Rus Salatasının Yanında Ne Gider

KURABİYE

Rus salatasının yanına gidebilecek en aperatif yiyeceklerden birisi de sizin özenle hazırlayacağınız bol susamlı veya kuş üzümlü kurabiyedir. Hem kış hem de yaz ayında tüketeceğiniz kurabiyelerin yanında Rus salatasını da tercih edebilirsiniz bence.

KAKAOLU KEK

Farklı bir tat arayan bayanlarımız varsa o zaman fırında hazırlayabileceğiniz kakaolu kek’e ne dersiniz ? Bence Rus salatası ile beraber harika lezzet olacaktır. Bir de içerisine çeşitli gıdalar atarsanız o zaman daha lezzetli bir tat ortaya çıkacaktır.

ZEYTİNLİ POĞAÇA

Hem hazırlanması çok kolay hem de Rus salatasının yanına yakışacak zeytinli poğaçayı da yapabilirsiniz. Özellikle 5 çayında en çok tüketilen yiyecekler arasında Rus salatası ile Zeytinli poğaça yer almaktadır.

İÇLİ KÖFTE

Rus salatasının yanına yakışacak ve en muhteşem ikili olacak yiyecek tabiki de içli köftedir. Bu iki yemek birbirleri ile çok uyumludur ve harika lezzet ortaya çıkar. Bence hiç denemeyenler denemeli.

PATATES SALATASI

En son olarak sofraların vazgeçilmezi olan hem doyurucu hem de lezzetli patates salatası da Rus salatasının yanına çok yakışacaktır. Bunları beraber servis edebilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir