Pizzanın Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Pizzanın Yanında Ne Gider

0

Pizza gençler tarafından en çok tercih edilen ve keyifle yenen yiyeceklerden birisidir. Peki tercih ettiğimiz pizzanın yanında ne gider ? Aslında bakarsanız bu sorunun cevabını gençler çok merak ediyor. Pizzanın yanına aslında bakarsanız içecek olarak da yiyecek olarak da çok fazla şey tercih edilebilir. Fakat biz pizzanın yanına tam yakışacak olanları sizlerle paylaştık.

Pizzanın Yanında Ne Gider

Pizza hem öğlen hem de akşam yemeği olarak tercih edilen yiyeceklerden birisidir. Pizzanızın yanına aperatif olarak bir şeyler tercih ederek lezzeti iki katına çıkartabilirsiniz.

İçindekiler

PATATES KIZARTMASI

Tercih etmiş olduğunuz pizzanızın yanına gidebilecek en ideal yiyeceklerden birisi de patates kızartmasıdır. Patates kızartması özellikle bilenler bilir burgur king’te en çok sevilenlerden birisidir. Bu yüzde hem doyurucu hem de pizza ile uyumlu olduğundan dolayı tercih edebilirsiniz.

KOLA

Pizza biliyorsunuz ki kuru kuru gitmez ve yanına mutlaka meşrubat olarak içecek lazım. İşte pizzaya tam yakışacak ve günümüzde ise en çok tercih edilen meşrubat kola oluyor. Kola tatlı ve pizza tuzlu olduğundan dolayı ortaya gerçekten harika lezzet çıkacaktır.

NUGET

Ben pizza ile doymam yanına atıştırmalık bir şeyler olsun diyorsanız o zaman pizzanın yanına nuget tercih edebilirsiniz. Nuget biliyorsunuz ki tavukgöğsü dışında galeta unu sosu ile yapılmaktadır. O yüzden daha çıtır olduğundan dolayı çok tercih ediliyor.

KETÇAP

Hiçbir pizza sos olmadan kuru kuru yenmez bence. Yanına gidebilecek mutlaka bir sos olması gerekiyor. İşte bu yüzden pizzanızın yanına ister acılı ister acısız ketçap tercih edebilirsiniz.

MAYONEZ

Eğer ketçap sevmiyorsanız o zaman alternatif bir sos olarak pizzanızın yanına mayonez tercih edebilirsiniz. Fakat ketçap ile mayonezi aynı anda kullanırsanız o zaman ortaya çok güzel bir tat çıkıyor yalnız.

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir