Peynirli Makarnanın Yanına Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Peynirli Makarnanın Yanına Ne Gider

0

Son zamanlar da yemek olarak peynirli makarna çok yapılmaya başlandı. Fakat peynirli makarnanın yanına ne gider sorusu da günümüzde en çok merak edilen sorulardan birisi oldu. Aslında bakarsanız hanımlar peynirden yapılan makarnanın yanına çok güzel yemekler gider ve akşam yemeğine misafiriniz varsa vereceğimiz bu örnek yemekleri yaparak harika akşam menüsü hazırlayabilirsiniz.

Peynirli makarna bunların yanı sıra bir italyan mutfağı yemeğidir. Pilav tarzı olan yemeklerin yanına mesela bu makarna çok güzel gider. İşte aşağıda daha fazlası bulunuyor isterseniz bakalım.

Peynirli Makarnanın Yanına Ne Gider

İçindekiler

PİLAV

Peynirli makarnanızın yanına yukarıda da dediğimiz gibi en iyi pilav gitmektedir. Fakat pilavı yapacağınız zaman sade olmasına çok dikkat edin. Eğer sade yaparsanız daha lezzetli olacaktır

BİBER DOLMASI

Günümüzde en çok yapılan ve dolma çeşitleri arasında yer alan biber dolmasını da peynirli makarnanızın yanına tercih edebilirsiniz. Özellikle akşam yemeğe misafirleriniz varsa bu ikili menüyü tercih edebilirsiniz

MANTAR SOTE

Birçok kişi mantarı sever bazıları da sevmez fakat aslında her yemeğe mantar lezzet katmaktadır. Bu yüzden makarnanızın yanına mantar sote yaparak harika menü ortaya çıkarmış olursunuz.

SULU KÖFTE

Peynirli makarna bir katı yemek olduğundan dolayı yanına mutlaka sulu yemek yapılması gerekiyor. Bu yüzden sulu yemek olarak sulu köfte çok güzel seçim olabilir.

IZGARA TAVUK

Izgara yemeklerini seviyorsanız o zaman ızgara tavuk yaparak peynirli makarna ile servis edebilirsiniz.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir