Peynirli Makarnanın Yanına Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Peynirli Makarnanın Yanına Ne Gider

0

Peynirli Makarnanın Yanına Ne Gider ?

Makarna günümüzde çok fazla tercih edilen yemek türlerinden birisidir ve özellikle peynirli olarak yapıldığı zaman ortaya gerçekten harika lezzet çıkıyor diyebiliriz. Makarnanızın içerisine hangi türden peynir atılırsa atılsın makarnanız her zaman daha çok lezzetli olacağından emin olabilirsiniz. Peki , peynirli makarnanın yanına ne gider ? bu soru bu yemeği yapan kadınların en çok merak ettiği sorulardan birisidir. Aslında bakarsanız peynirli olarak yapacağınız makarna bir aperatif yemek türüdür ve bu yüzden yanına yapacağınız yemek ana yemek olması gerekiyor. Bunun için sizlerle paylaşmış olduğumuz yemeklere kesinlikle göz atın.

Peynirli Makarnanın Yanına Ne Gider

PİLAV

Peynirli makarnanın yanına ne yapsam diyorsanız o zaman pilav en iyi seçim olacaktır. Çünkü pilavın doyurucu özelliği olduğundan dolayı bence peynirli makarna ile pilav çok iyi ikili olacaktır.

BİBER DOLMASI

Türk mutfağında çok rağbet gören biber dolması yapmış olduğunuz peynirli makarnanın yanına yaparak güzel bir şekilde servis edebilirsiniz. Akşama evinize gelecek misafirleriniz varsa o zaman bu iki yemek uyumlu olacaktır.

MANTAR SOTE

Mantar , biliyorsunuz ki genel olarak her yemeğin yanına yakışan lezzetlerden birisidir ve özellikle yapmış olduğunuz peynirli makarna ile çok güzel gidecektir. Eğer sizler de mantarı seviyorsanız bence makarnanızın yanına mantar sote denemelisiniz.

Peynirli Makarnanın Yanına Ne yapsam

SULU KÖFTE

Peynirli makarna bir katı yemek türü olduğundan dolayı yanına da mutlaka sulu yemek yapılması gerekiyor. Sulu yemek olarak ise tercihiniz sulu köfte olabilir.

IZGARA TAVUK

Akşam evinize özel misafirleriniz varsa ve sizler de peynirli makarna yaptıysanız yanına da ne yapsam ? diye düşünüyorsanız o zaman ızgara tavuk yaparak menünüzü daha sağlam hale getirebilirsiniz.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir