Patik Örnekleri Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışı
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Patik Örnekleri Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışı

0

Patikler eskiden günümüze kadar gelen ve özellikle kış aylarının vazgeçilmez eşyalarından birisidir. Gün içerisin de malum havalar soğuk olduğundan dolayı ayaklarımız üşümeye başlar ve ayaklarımız ne kadar üşürse hastalanmamız da o kadar hızlı olur. Bu yüzden bayanlar için hiç vazgeçilmez giyim parçaları arasında patik modelleri yer alıyor.

Her sene o kadar güzel desenler ve renklerde patikler örülüyor ki her bayanın dolabında bulunması gerekiyor gerçekten. El yapımı olmasından dolayı çoraplara oranla ayaklarımızı daha sıcak tutan patik örneklerinin birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Yapmış olduğunuz patik modelini ev içerisin de kullanarak hem hayatınıza konfor katın hem de ayaklarınız soğuklardan korunmuş olsun.

2 Renkli Patik Örnekleri Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışı

Hem tığ hem de şiş ile yapılan patik modellerinin eskiden günümüze kadar gelerek o kadar çok çeşitleri var ki model seçerken birçok kişi bir hayli zorlanıyor diyebiliriz. Demode olan renkler ile modeller artık hiç yapılmıyor ve eskisi kadar da kullanılmıyor. Bizim şimdi sizlerle paylaşmış olduğumuz patik modelleri hem 2022 yılına özel olarak hamarat kadınlarımız tarafından yapılan hem de en çok tercih edilerek örülen patiklerdir.

Patik öreceğiniz zaman kesinlikle tığ işi ile yapmaya özen gösterin. Çünkü şiş ile yaparsanız hem patiğiniz daha kalın olur hem de yaparken zorlanabilirsiniz. Sizler de hanımlar el becerinize güveniyorsanız ve ben kendime kış için patik öreceğim diyorsanız burada bulunan modellere kesinlikle bakın derim. Aynı zaman da daha ayrıntılı olması açısından patik yapılışını videolu anlatım olarak sayfama ekledim. Hiç bilmiyorsanız yapımını o zaman videomuzdan yararlanabilirsiniz.

Babet Örgü Patik Modeli
Basit Patik Örnekleri Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışı
Boncuklu Örgü Patik
Büyük Çiçekli Patik Modeli
Çiçek Motifli Örgü Patik
Çiçekli Örgü Patik Örnekleri
Çiçekli Örgü Patik
Derya Baykal Patik Örnekleri Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışı
Ev Botu Şeklinde Örgü Patik
Kalın İple Örülmüş Örgü Patik Modelleri
Kalın İpten Patik Örnekleri Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışı
Kışlık Patik Örnekleri Örgü Modelleri Anlatımlı
Kolay Patik Örnekleri Örgü Modelleri Anlatımlı
Küçük Bebekler İçin Örgü Patik
Örgü Patik Örnekleri Modelleri Anlatımlı
Pastel Tonlarda Örgü Patikler
Patik Model Örnekleri Yapılışı
Patik Modelleri Anlatımları Yapılışı
Patik Modelleri
Patik Örneği Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışı

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir