Paribu Hesabımı Kapatmak İstiyorum Nasıl Yapılır ?
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

Paribu Hesabımı Kapatmak İstiyorum Nasıl Yapılır ?

0

Paribu Hesabımı Kapatmak İstiyorum ?

Paribu hesabımı kapatmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Sorusu internette sıklıkla araştırılan bir soru haline gelmiştir. Bu soruyu cevaplamadan önce Paribu nedir? Ona bir bakalım.

Paribu, 1 Şubat 2017 tarihinde kurulmuş bir kripto para borsasıdır. Farklı birimlerde kripto para alım satımına olanak sağlayan platform, ulusal bir marka olmasıyla dikkat çekiyor. Ancak sitenin kullanıcı arayüzü ve işlevselliği bazı kullanıcıları tatmin edebilirken, olmayabilir. Paribu hesabını kapatmak için platformda destek talebi oluşturulur. Gelin, Paribu hesabımı kapatmak istiyorum, nasıl yapabilirim? sorusunun cevabını inceleyelim.

Paribu Hesabımı Kapatmak İstiyorum

Hiçbir koşulda Paribu hesabınızı kendiniz kapatamazsınız. Destek talebiniz işleme koyulduktan sonra, editör ekibi hesabınızı kapatacaktır. Paribu hesabımı kapatmak istiyorum izlemem gereken adımlar nelerdir?

Paribu Hesabını Silme Adımları

  • Ana sayfanın sağ üst köşesinde hesap sahibinin adının bulunduğu bir kutu vardır. Önce bu alana tıklayın.
  • Açılan ekranda “Hesabım”, “Kimlik Doğrulama”, “Güvenlik” gibi seçenekler görüntülenir. “Yardım” seçeneğine tıklandığında mesaj penceresi açılır.
  • Paribu editörleri ile iletişim kurmanızı sağlayan mesaj kutusunun iki bölümü vardır. Destek talebinin konusunu belirttiğiniz ve mesaj metnini yazdığınız bölümdür.
  • Konu seçenekleri arasında “Hesap ve şifre erişim işlemleri”, “Türk Lirası para yatırma, çekme ve iade işlemleri”, “Fatura işlemleri” gibi birçok seçenek yer almaktadır. Ancak, doğrudan hesap silme uygulamasına bağlı bir seçenek yoktur. Bu nedenle Paribu hesap kapatma talebi oluştururken aşağıdaki konu seçeneklerinden “Diğer Konular” seçeneğini seçmelisiniz.
  • Talebin konusu belirlenir belirlenmez, hesap kapatma talebinizi resmi bir dilde formüle etmelisiniz. Yasal sorunlardan kaçınmak için destek mesajında ​​jargon kullanılmaması önerilir. Ayrıca, destek mesajına hesabınıza kayıtlı e-posta adresini, yedek e-posta adresini ve TC Kimlik numarasını eklemeniz gerekecektir.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir