Pantolon Tişört Kombinleri Kadın
  1. Anasayfa
  2. Moda

Pantolon Tişört Kombinleri Kadın

0

Pantolon Tişört Kombinleri

Pantolon ile tişört kombinlerini özellikle genç kızlarımız özel gecelerden tutun özel günlere kadar her alanda kullanmaktadırlar. Pantolon ile tişört kombini yapacağınız zaman buradaki en önemli konu pantolon seçimi yapmaktır.

Günlük yaşantınızda rahat bir kombin için pantolon tişört modellerini tercih etmeniz sizin için daha rahat bir seçenek olacaktır. Zaten kot pantolon her bayanın dolabında kesinlikle vardır. Peki nasıl bir kombin yapabiliriz ? Mesela kızlar kot bir pantolon seçtik bide buna uygun olarak pudra renginde bluz , yarım topuklu da ayakkabı seçip en son olarak da şeftali tonlarında bir makyaj yaptığımız zaman ortaya harika bir kombinasyon çıkarmış oluruz.

Bir diğer yapacağımız kombin ise şöyle ; malum sıcaklar iyicene bastırdığı için şunları tercih etmemiz daha rahat olacaktır. Kot bir pantolon , üzerimize bu sefer salaş tişört , ayakkabı olarak da sandalet seçimi yaparak cool görünüm çıkarmış oluruz.

Kot Pantolon Tişört Kombini Önerileri

Siyah renkte bir pantolon tercih edecek bayanlarımız varsa o zaman üzerinize buz mavisi olan kısa kollu bluz ile altınıza ayakkabı olarak beyaz renkte spor ayakkabı seçimi yaparak harika yaz kombinasyonu yapabilirsiniz.

Lacivert renkte pantolon seçimi yapacaklar ise ; üzerimize gri renkte bluz , lacivert renklerde takı ve son olarak ayakkabı için kahverengi düz taban olan sandalet seçimi ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Siyah renkte ve biraz taşlı pantolon seçimi yapıp , siyah çizgili desenli beyaz tişört ile parmak arası terlik ve farklı olması için sırt çantası seçimi ile rahat kombinasyon yapmak mümkün.

En son vereceğimiz tavsiye kızlar kesinlikle yapmanız gerekiyor. Buz mavisi renginde kot pantolon , üzerinize buna uygun olan beyaz renkte önü ve arkası uzun tişört , pudra renginde sandalet , pudra renginde takılar tercih ederek harika olabilirsiniz.

Kot Pantolon Üstüne Tişört Saç Modelleri Ve Makyajı

Kot pantolon seçimi yaptıktan sonra kızlar kesinlikle tişört seçimi yaparken giymiş olduğunuz pantolon ile uyumlu olmasına dikkat ediniz. En son olarak ise ayakkabı ve aksesuar seçimini de bunlara göre yapınız. Tüm kombinasyonu yaptıktan sonra geriye en son olarak saçlarımız kalıyor tabi. Saçlarınızı gideceğiniz ortama göre uyarlamanız gerekiyor. Makyaj konusunda ise sizlere vereceğimiz tavsiyeler naturel tonlarda yapınız. Bu şekilde yapacağınız makyaj daha doğal olmuş olur. Şimdi kızlar gelin fikir edinmek için kombinlere daha yakından bakalım.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir