Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri Örnekleri

0

Örgüden yapılan oyuncak olan amigurumi özellikle kız ve erkek bebekleri tarafından çok sevilen oyuncaklardan birisidir. Özellikle bu oyuncaklar farklı desenler de ve motiflerde yapıldığından dolayı ortaya gerçekten harika modeller çıktığını sizlere söyleyebiliriz. Dışarıdan hazır olarak satılan oyuncaklar almak yerine evde kendi el emeğiniz ile ister kız isterseniz de erkek bebeğinize bu şekilde oyuncaklar yapabilirsiniz.

2022 Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri

Aşağıda görmüş olduğunuz gibi birden fazla örgü oyuncak modelleri bulunmaktadır. Sizler için özel olarak seçmiş olduğumuz amigurumi modellerini bence çok beğeneceksiniz. Yapımı ise merak etmeyin çok basittir.

Ben yine de bilmeyenler için youtube’den bulmuş olduğum anlatımlı şeklini sayfama ekledim. Amigurumi yapmasını bilmiyorsanız paylaşmış olduğumuz videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

2023 Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri

İlk defa Amigurumi oyuncağı yapacaksanız o zaman en kolay model hangisi ise onu seçerek başlamanızı öneriyoruz. Aynı zaman da sayfamıza eklediğimiz oyuncakların hepsi de çok sevimli. Özellikle sevimli olanları ekledik çünkü bebekler bu tarz oyuncakları daha çok sevsinler diye.

Sizler hanımlar bundan sonra dışarıdan hazır oyuncaklar almak yerine evde boş kaldığınız vakitleriniz de bu tarz amigurumi yaparak hem vakit geçirmiş olursunuz hem de çocuğunuza sağlıksız oyuncak almazsınız. O zaman fazla vakit kaybetmeden birbirinden güzel ve aynı zaman da değişik olan örgü oyuncak Amigurumi modellerine daha yakından göz atalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

amigurumi modelleri bebek
amigurumi modelleri kolay
amigurumi modelleri
basit amigurumi modelleri
çok güzel Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri
değişik Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri
en güzel Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri
en yeni Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri
farklı amigurumi modelleri
farklı Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri
güzel Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri
harika Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri
kolay amigurumi modelleri
Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri 2022
Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri 2023
Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri
tığ işi amigurumi modelleri
yeni Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir