Örgü Bebek Modelleri 2023
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Örgü Bebek Modelleri 2023

0

Çocukların sağlıklı gelişiminde beslenme kadar gün içinde kullandıkları oyuncaklarında önemli bir rolü vardır. Oyuncakların büyük bir çoğunluğu kimyasallarla yapılmaktadır. Haliyle bu durum çocukların sağlığı için büyük bir tehdit oluşturmaktadır.

2023 Örgü Bebek Modelleri

Bundan dolayı çocuklar için seçilecek oyuncaklarda daha sağlıklı ürünler tercih edilmelidir. Çocuk sağlığı açısından güzel bir örnek olarak örgü oyuncaklardan bahsedebiliriz. Örgü bebek modelleri 2023 yün iplikler ve tığ vasıtasıyla içi elyafla doldurularak şekil verilen küçük figürlerdir. Örgü bebek modelleri 2023 şiş ya da tığ ile yapılmaktadır.

Bu bebeklerin kıyafetleri genel olarak şiş ile örülürken; bebeğin gövdesi tığ ile örülmektedir. El örgüsü ile yapılan bu bebekler sayesinde özellikle çocuklarınızın uyku ve oyun vakitlerini daha eğlenceli ve daha verimli hale getirebilirsiniz. Yeni doğan bebeklerin hassas cildine uygun halde organik maddelerden üretilmektedirler.

basit örgü bebek modelleri

Amigurumi Örgü  Bebek Şık Modelleri

Amigurumi tığ ve şiş ile yapılan içi doldurulmuş oyuncak anlamında kullanılan Japonca kökenli, sık iğne tekniği kullanılan bir oyuncaktır. Her türlü ip ile amigurumi yapılır fakat ince ve tüy yapmayan ipler bu tür bir oyuncak için daha uygun olacaktır.

Kolayca kopmayan ip tercih edilmesi oyuncağımızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Amigurumi bebeklerde kullanılan amigurumi gözleri takıldıkları yerden çıkmazlar ve çocuklar için oldukça güvenlidir. Amigurumi bebekler en sağlıklı oyuncaklar arasında yer almaktadır.

Amigurumi oyuncaklar, diğer plastik ve tahta oyuncaklara göre daha güvenli ve sağlıklı oyuncaklardır Fabrikasyon ürün değildir, tamamen el yapımıdır. Antialerjik pamuk ipliklerden örüldüğü için alerjiye sebep olmazlar. Kirlendiğinde kolay bir şekilde hassas ve düşük ısılı bir programda yıkanabilmektedir.

Yumuşak bir dokuya sahiptirler. Bu bebekler yeni doğumdan itibaren her yaş için uygun bebeklerdir. Örgü bebek modelleri 2023 arasında amigurumi bebek tasarımları da yer alır.

değişik örgü bebek modelleri
en güzel örgü bebek modelleri
farklı örgü bebek modelleri
kolay örgü bebek modelleri
örgü bebek modelleri amigurumi
Örgü Bebek Modelleri
yeni örgü bebek modelleri
yepyeni örgü bebek modelleri

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir