Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri Örnekleri 2022
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri Örnekleri 2022

0

Bebek battaniyeleri dediğimiz zaman aklımıza yumuşacık battaniyeler gelir. Örgü bebek battaniyeleri tüm yeni doğan bebekler için mükemmeldir. Bebek arabasında bebek dışarı çıktığında vazgeçilmez bir şeydir ve nerede olursa olsun bebeğe sıcak bir kılıf sağlar. Bebekler için hazırlanan örgü battaniye modelleri hem tığ hem de şiş ile yapılabilir.

2022 Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Bunlar seçtiğiniz modele göre belirlenir. Bebeklerinizi soğuktan koruyacak rengarenk ve cıvıl, cıvıl desenleri ile göz kamaştıran modelleri örgü bebek battaniyeleri el işi yapmayı seven ve biraz el becerisi olan bayanların bile kolaylıkla yapabileceği oldukça güzel tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor.

basit Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

İçindekiler

Çok Güzel Bebekler İçin Battaniyeler

Örgü öremeyi seviyorsanız aynı zamanda bebeğiniz için de battaniye modelleri arayışındaysanız yazımızdaki görselleri inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri bebeğinize yapabilirsiniz. İster evde ,ister arabada ,ister misafirlikte bebeğinizi soğuktan koruyacak sıcacık tutacak battaniyeleri sizin için derledik. Modellerden istediğinizi örebilir, boş vaktinizi de değerlendirebilirsiniz.

Bebek battaniyesi örmenin avantajı sadece keyif veren bir hobi olması değildir. Aynı zamanda battaniyenin maliyeti fazla olmayacak ve harcamalarınız daha hesaplı olacaktır. Kız ve erkek bebeklerin battaniyelerinde değişik renkler kullanılmaktadır.

çok güzel Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Genelde kız bebeklere örülürken pembe kırmızı gibi renkler erkek bebeklere ise mavi veya yeşil gibi renkler tercih edilmektedir. Battaniyenizi örerken dilerseniz tek renk kullanıp sade modeller dilerseniz de birden fazla renk kullanıp daha sade olmayan modeller yapabilirsiniz.

Dilerseniz üzerine gül ya da araba gibi özgün desenler de yapabilirsiniz .Üzerlerinde harf, sayı, çiçek gibi desenlerin kabartmalı olarak bulunduğu battaniyeler desenleri sayesinde oldukça tercih edilir.

en güzel Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
en yeni Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
farklı Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
güzel Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
harika Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
kolay Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
motifli Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri 2022
Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri basit
Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri kolay
Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
Örgü Bebek Battaniyesi
rengarenk Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
süper Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
tığ işi Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
yeni Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
yeni sezon Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
yepyeni Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir