Örgü Bayan Çetik Ve Patik Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Örgü Bayan Çetik Ve Patik Modelleri

0

Kolay Bayanlar İçin Patik Ve Çetik Örnekleri

Kış mevsimi geldiği zaman genel olarak en çok yapılan ve ayakları sıcacık tutan örgüler arasında çetik ile patik modelleri yer alıyor. Özellikle hem çetik hem de patik modelleri günlük hayatta kullanım olarak yapıldığı gibi genç kızların çeyizlikleri için de yapılan örgülerden birisidir. Her sene zaten birbirinden güzel çetik ve patik örnekleri ile karşılaşıyoruz.

tığ işi çetik modeli

Bu sene de hamarat kadınlarımız evde boş durmak yerine ellerine almış oldukları örgü ipi ile gerçekten harikalar yaratmışlar. Sizlerin de gördüğü gibi her model birbirinden güzel ve hoş değil mi ? Sizler de bu soğuk kış havaların da evde televizyon başında durmaktansa elimize artta kalan örgü ipini alarak burada bulunan örneklerden birisini yapabiliriz.

Tığ işi bayan örgü patik modelleri

Özellikle her bayan daha kolay bir şekilde evde patik veya çetik yapsın diye netten yapımı en basit olan modelleri bulduk ve sayfamıza ekledik. Aslında bakarsanız patik yapımı sanmış olduğunuz kadar zor değildir. Eğer örgü işine eliniz yatkınsa burada bulunan her modeli rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ama biz yine de bilmeyen kadınlarımız olacağından youtube’dan bulmuş olduğumuz patik nasıl yapılır ? videosunu sizler için aşağıya ekledik. Eğer hiçbir şekilde tecrübeniz yoksa videomuzu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Hatta aşağıya resimli anlatım olarak da nasıl yapıldığını gösterdik.

O zaman yeni sezona özel olarak tasarlanan desenli , rengarenk ve motifli olan patik örnekleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kafanıza esen en güzel modeli seçerek hemen yapmaya başlayın. Hepinize kolay gelsin…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

1 keçe ile çetik yapma
2 aşamaları ile keçe ile çetik yapma
3 keçeyle çetik yapma
4 keçe ve tığ ile çetik yapma
5 keçe ile çetik örme
6 keçe ile çetik nasıl yapılır
8 keçe ile çetik ve süslemesi
9 örgü ev ayakkabıları
beyaz mor motifli çetik modeli
çeşitli örgü çetik modelleri
çiçek işlemeli patik
çizgili örgü çetik
gri bordo çetik modeli
ilginç örgü ev ayakkabısı modeli
kahverengi örgü çetik
kışlık örgü çetikler
krem bordo fiyonklu ev ayakkabısı
örgü bayan düğmeli ev botu
örgü ev ayakkabısı
örgü ev botu
örgü fiyonklu bayan patik modelleri
pembe beyaz çiçek motifli çetik modeli
pembe beyaz çiçek motifli anne kız çetiği
pembe beyaz örgü çetik
pembe patik
tabanlı örgü bayan ayakkabı
tığ ile örülmüş ev ayakkabıları ve çetikleri

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir