Nutella Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Nutella Yanında Ne Gider

0

Nutella Yanında Ne Gider ?

Sabah kahvaltılarının vazgeçilmez parçalarından birisi olan ve aynı zaman da hem ara öğünlerde hem de şeker krizi tutan kişilerin çok tercih ettiği nutella yanında ne gider ? bugün hep beraber buna bakacağız. Nutella çikolatası bunların yanı sıra beş çaylarında da çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Beş çayında biliyorsunuz ki hanımların hepsi toplanır ve çeşitli yemekler , kekler ve kurabiyeler yaparak ortaya koyarlar. İşte bu toplantıda aranan tatlılardan birisi de nutella oluyor. Sadece büyükler değil küçükler tarafından da nutella çok sevilmektedir. Peki , nutellanın yanına başka neler yapabiliriz.

Nutella Yanında Ne yapsam

ÇİKOLATALI KEK

Nutellanın yanına yapabileceğiniz lezzetlerden birisi de çikolatalı olarak yapabileceğiniz kektir. İlk olarak kek karışımı ile çikolata parçalarını karıştırın ve daha sonra kek kalıbının içerisine dökerek fırında pişirin. Piştikten sonra soğuması bekleyin ve dilimleyip nutellanın yanına servis edin.

PANKEK

Hem çocuklar hem de büyükler tarafından sıkça tercih edilen tatlar arasında pankek yer almaktadır. Yapımı da basit olduğundan dolayı yapmış olduğunuz nutellanın yanına güzel bir pankek yapabilirsiniz.

Nutella Yanında Ne Gider

KREP

Krep sabah kahvaltılarının vazgeçilmez lezzetlerinden birisidir ve yapımı da kolay olduğundan çok tercih edilmektedir. Şimdi krep yapıldığı zaman da üzerine nutella sürülüp tüketildiğinde ortaya gerçekten harika bir lezzet çıkıyor. Hiç denemeyenle varsa bence bu şekilde denesinler.

FINDIKLI KURABİYE

Fırında yapmış olduğunuz fındıklı kurabiyeleri fırından çıkartıp ve daha sonra nutellaya bulayıp yağlı olan kağıdın üzerine koyup daha sonra evinize gelen misafirlerinize bu şekilde ikram da bulundunuz mu ? Eğer hayır ise kesinlikle denemelisiniz

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir