Nescafe Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Nescafe Yanında Ne Gider

0

Nescafe Yanında Ne Gider ?

Nescafe , günümüzde sabah olsun öğlen olsun akşam olsun günün her saatinde sevilerek içilen ve zihni uyaran , kafein içeren ve insana zindelik veren içeceklerden birisidir. Özellikle bazı insanlar sabah kalktıkları zaman beyni uyandırmak ve zihni açmak için Nescafe tercih ederler. Güne keyifli başlamak ve akşam da tüm yorgunluğunuzu bir anda atmak istiyorsanız o zaman Nescafe en iyi seçimdir. Fakat en çok merak edilen sorular arasında nescafe yanında ne gider ? sorusu oluyor. Aslında bakarsanız nescafenin yanına çok güzel kekler , börekler ve kurabiyeler yapılmaktadır.

Nescafe Yanında Ne Gider

ZENCEFELLİ KURABİYE

Nescafe tercih ettiğiniz zaman da yanına da atıştırmalık olarak bir şeyler yapmak istiyorsanız o zaman zencefilli olarak yapılan kurabiye’yi tercih edebilirsiniz. İnsanı minik olarak yapılan kurabiyeler çok mutlu eder ve sizi de ediyorsa bence yapın.

BROWNİ KEK

Hem kakaolu ve hem de sıcak çikolatalı bir sos ile yapılan browni nescafenin yanına gidebilecek nefis tatlardan ve lezzetlerden birisidir. Evde kendinize çok güzel küçük browni kekler yapabilirsiniz.

TİRAMİSU

Günümüzde tatlı olarak çok sevilenler arasında Tiramisu yer alıyor. Biliyorsunuz ki bu tatlı soğuk tüketiliyor ve bu yüzden nescafe de sıcak olduğundan dolayı ikisi birbiri ile çok uyumlu olacaktır.

MOZAİK PASTA

Nescafenin yanına genel olarak çikolatalı tatlar çok iyi gitmektedir. Mozaik pastanın içerisinde de yoğun çikolata olduğundan dolayı nescafenizin yanına yaparak güzel keyifler yapabilirsiniz.

ÇİKOLATA

Her insanı çikolatalar çok mutlu eder ve insan kendinizi iyi hisseder değil mi ? İşte bu yüzden nescafe ile çikolata tercih edebilirsiniz.

EKLER PASTA

En son olarak nescafenin yanına yapabileceğiniz lezzetler arasında ekler pasta yer almaktadır. Görüntüsü de bir o kadar güzel olan ekler pasta nescafenin yanına çok yakışacaktır bence.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir