Mini Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Mini Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir ?

0

Yaz mevsimi geldiği zaman özellikle genç kızlar tarafından en çok tercih edilen kıyafetler arasında mini elbiseler yer alıyor. Fakat mini elbise tercih ettiğimiz zaman altımıza giyeceğimiz ayakkabı da çok önemli olduğundan dolayı genç kızlar bu konuda çok kararsız kalmaktadırlar. Bizde netten araştırmış olduğumuz en güzel mini elbise kombinlerini bulup sizlerle paylaştık.

Elbiselerin altına nasıl ayakkabı giyilir

Mini elbise tercih ettiğiniz zaman ayakkabı seçeceğiniz de ortama ve elbiseye göre seçim yapmanız gerekmektedir. Genel olarak baktığımız zaman kızların birçoğu mini elbiselerin altına spor ayakkabıları daha çok tercih etmektedirler.

kırmızı mini elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir

Mini elbisenizi ofis kombini ya da resmi yerler için kombine edecekseniz o zaman spor ayakkabı giymenizi tavsiye ediyoruz. Bunların yanı sıra en çok yakışacak ayakkabılar arasında platform topuklu , ucu açık ayakkabı , rugan ayakkabılar , babetler ve nubuk ayakkabıları da tercih edebilirsiniz.

Yaz sezonunda mini elbisenizin altına giyeceğiniz bilekten bağlamalı sandalet modelleri ile platform topuklu ayakkabılarla şıklığınıza şıklıkta katabilirsiniz.

İçindekiler

Kışlık Mini Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Kışın tercih edeceğiniz zaman mini elbiseleri o zaman ayakkabı olarak bot veya çizme modellerini tercih etmeniz daha mantıklı seçim olacaktır. Özellikle dizüstü çorap giyerek altınıza da bot giyip daha şık görünüm elde edebilirsiniz mesela.

Akşam yemeği ya da davete katılacaksanız o zaman dizüstü çizme yapıp ofis kombinlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zaman da mini elbiselerin altına gidebilecek en güzel ayakkabı çeşitlerinden birisi de bootie botlarıdır. Bu botlar sizi hem tarz hem de daha stil sahibi gösterecektir bundan emin olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Kısa elbise altına nasıl ayakkabı giyilir
kısa kloş elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir
kısa mini elbiseler
kışlık Kısa elbise altına nasıl ayakkabı giyilir
Mavi kısa elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir
mini dantel elbise altına ayakkabı
Siyah kısa elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir
Siyah Mini elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir