Liposuction Meme Estetiği İle Birlikte Yapılır mı?
 1. Anasayfa
 2. Sağlık

Liposuction Meme Estetiği İle Birlikte Yapılır mı?

0

Fiziksel boyutunuz ve formunuz sizi hayal kırıklığına uğratıyor ve beslenme düzeni ve antrenmanla ihtiyacınız olan vücut resmini elde edemiyor musunuz? Göğüs görünümünüz bozuldu ve şimdi tüm vücut estetiğinizin bir rüya olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu durumda, aynı savaşı engelleyen yüzlerce kişi arasında olabilirsiniz. Artık bu küflü yağ birikintilerini vaser liposuction ameliyatı ile azaltmak aynı zamanda yapılabilir. meme estetiği ile karıştırmak hayal değil.

Liposuction Meme Estetiği İle Birlikte Yapılır mı

Dr. Leyla Arvas, liposuction cerrahisinin güzellik ve kozmetik cerrahide şüphesiz en çok kullanılan işlemlerden biri olduğunu; Liposuction, vücudun belirli bölgelerini incelten ve yeniden şekillendiren cerrahi bir işlemdir. Liposuction fazla yağ birikimini ortadan kaldırır. Liposuction, etkilenen kişinin vücut hatlarını ve oranlarını iyileştirir. Etkili sonuçlar, vaser liposuction ile daha az olumsuz etki veya rahatsızlık ile çok daha güvenli bir süreç olmasını sağlar. Birçok cerrahi işlem liposuction ile karıştırılabilir. Muhtemelen en çok beğenilen meme estetiği ve liposuction karışımıdır. Her cerrahi prosedür, fiziği yeniden şekillendirmeyi ve hayal edilen gerginlikleri elde etmeyi amaçlar.

Böylece küflü yağ birikintilerini ortadan kaldırabilir ve estetik hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Ne kadar uyumlu ve sağlıklı olursanız olun, küfürlü bölgesel yağlar fiziksel yüklerinizi bozabilir.

LİPOSUCSİYON İÇİN VÜCUDUN HANGİ BÖLGELERİ KULLANILABİLİR?

Liposuction , vücudun çeşitli bileşenlerinde kalıcı yağ birikintilerini aşağıdakilerle birlikte tedavi eder:

 • mide ve bel
 • Uyluklar, kalçalar ve kalçalar
 • kollar, boyun ve tekrar
 • hokka
 • Göğüs
 • gıdıklamak
 • ayak bilekleri

Liposuction’ı meme estetiği ile birlikte tek başına ya da toplu olarak uygulayan Dr. Leyla Arvas, Liposuction ile etkili olan meme estetiğinin tercih edildiğini şu sözlerle dile getirdi:

 • Meme büyütme
 • meme indirimi
 • meme yükseltmek
 • Göğüs İndirimi ve Dikleştirme
 • Meme Büyütme ve Dikleştirme

LIPOSUCTION PROSEDÜRÜNE GENEL BAKIŞ!

Kullanılacak dünyaya göre sedasyon ve normal anestezi alacaksınız. Bu, özel cerrahi durumunuza bağlıdır. Küçük, gizli kesiler vaser liposuction potansiyeli yaratır. Ve görülen izleri en aza indirir. Vücuttan uzaktaki yağlar cerrahi vakum kullanılarak uzaklaştırılır.

Liposuction ve Meme Estetiği BİRLİKTE YAPTIRDIKTAN SONRA NE ZAMAN SONUÇLARIMI NET GÖREBİLİRİM?

Vücut konturunuzdaki gelişmeler, şişlik ve ödem tutulumu azaldığında muhtemelen belirgin olacaktır. Hastaların çoğu, cerrahi işlemden bir ay sonra sonuçlarının %80’ini gözlemleyecektir.

Nihai sonuçlar, fiziğinize ve sürecin türüne bağlı olarak normalde 2 ila 4 ay sürer. Sonuçlar uzun sürelidir ve yaşam tarzınıza bağlıdır. Sadece besleyici bir diyet izlemenizi ve bir sürü vücut egzersizi yapmanızı savunuyoruz.

LIPOSUCTION VE MEME ESTETİĞİ’ni birlikte yaptırmak için UYGUN ADAY MIDIR?

Kilo verdikten sonra, kilo vermek için fiziğimizin hangi bileşenlerine ihtiyacımız olduğunu seçemeyiz. Çabalarımız ne olursa olsun, yağlar bazı bileşenlerimize yapışır. Bu nedenle, yağ birikintilerini ortadan kaldırmak için yapılan antrenman ve kilo verme planı rahatsız edici ve hatta neredeyse imkansız hale gelir.

Liposuction ile birlikte uygulanan meme estetiği ile hem incelmek, hem de fiziğinin sağlam bileşenlerini oluşturmak ve aynı zamanda göğüslerini estetik hale getirmek isteyen oldukça tombul kişiler için en uygun karışımdır. Bununla birlikte, aşırı serbest gözenekleri ve cilt sorunlarını çözmez.

Liposuction için teknik bir yaş sınırlaması yoktur. Bununla birlikte, yaşlı hastalar bazen azalmış gözeneklerden ve cilt elastikiyetinden muzdariptir. Bu genellikle en etkili sonuçlara ulaşmalarını engeller. Bu durumlarda, daha fazla germe işlemi isteyebilirsiniz.

Leyla Arvas Liposuction ve Meme Estetiği Karışımı Sonrası Restorasyon Kursunu Tanıttı!

Liposuction ve meme estetiği karışımınız dolduğunda, muhtemelen biraz ağrı ve rahatsızlık hissedeceksiniz. Ancak ağrı kesiciler bu konuda yardımcı olacaktır.

Açıklama aralığınızdan sonra, en az 48 saat boyunca oturmayı kolaylaştıracak birini isteyin.

Çeşitli şişme ve morarma seviyelerinde uzmanlaşacaksınız. Bu 7-10 gün içinde azalabilir. Çoğu zaman, dikişleriniz cerrahi işlemden sonra muhtemelen haftada bir ortadan kaldırılacaktır.

Erken restorasyon aralığı boyunca göğüsleri zorlamaktan ve ağır kaldırmaktan kaçının. Hastaların çoğu, on gün veya çok daha kısa sürede normal rutinlerine devam edebilir. Bununla birlikte, restorasyon süresinin kesin boyutu, etkilenen kişiden etkilenen kişiye değişir. Ele alınan alanların çeşitliliğine ve fiziğinizin terapötik kapasitesine bağlıdır.

Plastik Estetik Cerrahi işlem

Facebook : @drleylaarvas

Instagram : @drleylaarvas

YouTube: Leyla Arvas

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir