Lif Yapılışı Anlatımlı
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Lif Yapılışı Anlatımlı

0

Lif Yapılışı

Oluşturması kolay, harika bir dokuya sahip ve benzersiz değişik lif modelleri örebilirsiniz.  Bu lif modellerinin her iki tarafında farklı bir doku ve eğlenceli bir sarmal etkisi vardır. İlmeklerde yarım çift trabzan kullanılarak sürekli bir turda çalışılarak spiral oluşturulur. Bu teknik, beze ince bir doku verir. 

2022 Lif Yapılışı Anlatımlı

Banyo lif örnekleri yapılışı için, kabaca yarım çile pamuk ipliği kullanılır. Yuvarlak bir lif için 2. Turdan başlayarak her zaman üçüncü döngüde çalışacaksınız.  İlmek tarafının ortasında yatay bir çubuk olacaktır. Üzerinde çalıştığınız satırın ilk örgü yerini işaretlemek için bir işaretçi ya da ilikli iğne kullanın.

basit Lif Yapılışı Anlatımlı

Çok Kolay Yapılan Lif Modelleri

Her satırda, ilikli iğneye ulaşana kadar parantez içindeki örgü sırasını tekrarlamanız gerekir. Saymak istemeniz durumunda, her diziyi 9 kez tekrar edeceksiniz. Aynı yönde ve üçüncü ilmekte çalışarak sonraki 9 ilmeği artırın.

Yeni sezon lif örnekleri ve yapılışı konusunda bilgi sahibi olduğunuzda örneğin aktığını göreceksiniz. Banyo lifleri günlük kullanımda bile yıllarca sürecek dayanıklı, birçok kişi tarafından tercih edilen seçimdir. 

çok kolay Lif Yapılışı Anlatımlı

Banyo lifleri için özel ipler kullanılmaktadır. Doğal olarak makinede yıkanabilir ve yıkamadan sonra parlak ve renkli kalır, bu da lifi örgüler içinde ideal seçim haline getirir. Bu çok amaçlı, bakımı kolay iplik aynı zamanda yumuşak, pürüzsüz ve pamukludur. Kolay örülür ve karışmaz. Birçok çeşidi bulunan lif modelleri çeyiz ve bireysel kullanım için sevimli bir hediyedir.

LİF NASIL YAPILIR VİDEO

değişik Lif Yapılışı Anlatımlı
en değişik Lif Yapılışı Anlatımlı
en güzel Lif Yapılışı Anlatımlı
en yeni Lif Yapılışı Anlatımlı
farklı Lif Yapılışı Anlatımlı
güzel Lif Yapılışı Anlatımlı
kolay Lif Yapılışı Anlatımlı
Lif Yapılışı Anlatımlı 2022
Lif Yapılışı Anlatımlı basit
Lif Yapılışı Anlatımlı kolay
Lif Yapılışı Anlatımlı
Lif Yapılışı
rengarenk Lif Yapılışı Anlatımlı
yapımı kolay Lif Yapılışı Anlatımlı
yeni Lif Yapılışı Anlatımlı
yeni sezon Lif Yapılışı Anlatımlı
yepyeni Lif Yapılışı Anlatımlı

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir