Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı Açıklamalı Örnekler 2022
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı Açıklamalı Örnekler 2022

0

Her sene olduğu gibi bu sene de günümüzde en çok yapılan ve hamarat kadınlarımızın ellerinden düşmeyen örgülerden birisi de örgü lif modelleri oluyor. Lifler , biliyorsunuz ki hem banyolar için hem de genç kızların çeyizleri için yapılan şahane örgülerden birisidir. Desenli modellerinden tutun motifli modellerine ve düz renkten tutun rengarenk modellere kadar birden fazla çeşitte lifler bulunmaktadır.

2022 Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı

Lif yapacağınız zaman ne olursa olsun tığ işi ile yapmaya her zaman hanımlar özen göstermeniz gerekmektedir. Şiş ile de yapılır fakat yapacağınız lifin daha zarif ve güzel gözükmesini istiyorsanız o zaman tığ işini öneriyoruz. Yuvarlak lif modelleri , kare örnekler ve uzun lif gibi bu sezon en çok tercih edilenleri bir araya toplayıp sayfamıza yer verdik.

basit Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı

Merak etmeyin burada bulunan modeller gözünüzü hiç korkutmasın çünkü yapımları gerçekten çok basit. Eğer daha önce lif ördüyseniz zaten burada bulunan modelleri de çok kolay bir şekilde öreceğinizden emin olabilirsiniz. Aynı zaman da daha açıklamalı olması için lifin nasıl yapıldığını anlatan bir video da sayfamıza ekledik.

Burada bulunan liflerden birisini ister kendinize ister çocuğunuza isterseniz de genç kızınız varsa onun çeyizine yapabilirsiniz. Eğer banyo için yapacaksanız yuvarlak veya uzun lif modellerini genç kızınızın çeyizine yapacaksanız da gelin damat desenli olan lif örneğini öneriyoruz. Burada bulunan her model aynı zorluk seviyesindedir yani bizler basit veya zor şeklinde ayırma yapmadık. Neyse hanımlar fazla zaman kaybetmeden 2022 yılına özel olan en yeni lif modellerine buyurun daha yakından inceleyelim ve en çok beğenmiş olduğumuz modeli de hemen örmeye başlayalım.

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN LİF YAPIMI VİDEO

YouTube video
çok güzel Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı
en güzel Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı
en yeni Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı
farklı Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı
farklı Lif Modelleri Yapılışı
güzel Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı
kolay Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı
kolay Lif Modelleri Yapılışı
Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı 2022
Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı basit
Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı kolay
Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı
Lif Modelleri Yapılışı
rengarenk Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı
yeni Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı
yeni Lif Modelleri Yapılışı
yeni sezon Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı
yepyeni Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir