Leopar Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Leopar Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir ?

0

Leopar desenli olan elbiseler 1930’lu yıllarda başlamıştır ve 1970 zamanına geldiği zaman gelişip daha güzel kıyafetler ile karşımıza çıkmıştır. Şimdi yıl oldu 2022 ve günümüz modasına leopar desenli elbiseler daha güzel geldi. Tabi sadece leopar desenli olan kıyafetleri değil birden fazla hayvan desenli kıyafetleri görmemiz mümkün.

Leopar Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir

Artık genç kızlar kıyafet seçimi yaptıkları zaman sade seçmek yerine böyle hayvan desenli olanları tercih ediyorlar. Tabi leopar desenli elbiselerin de hiçbir zaman modası geçmediğinden dolayı her sene yepyeni modelleri çıkarak karşımıza geliyor. Özellikle leopar desenli kıyafetlerle çok güzel kombinler yaparsanız o zaman ortaya harika kombinasyonlar çıkacağından emin olabilirsiniz.

Leopar Desenli Etekler

En kolay yapılabilecek kombinler arasında etekler yer alır. Malum yaz mevsimi de geldiğinden dolayı sizler tercih edeceğiniz rahat ve uzun etekler ile üzerinize tercih edeceğiniz tişört modelleri ile harika kombinasyonlar elde edebilirsiniz. Bu sene zaten leopar desenli etekler çok moda.

Leopar Desenli Pantolonlar

Leopar desenli olan kıyafetler konusunda en çok dikkat çekenlerden birisi de pantolon modelleri oluyor. Eğer dış görünüşünüze çok fazla önem gösteriyorsanız o zaman odak noktanız alt kısım olsun. Leopar desenli pantolon ile beyaz renkte gömlek ve blazer ceket giyerseniz harika kombin yapmış olursunuz.

Leopar Desenli Tek Parça Kıyafetler

Parça parça kıyafet olmasın ben sadece tek parçadan oluşan leopar desenli kıyafet seçeceğim diyorsanız o zaman ayakkabı olarak kesinlikle düz veya yarım botları tercih etmelisiniz. Aynı zaman da aksesuarlarınızı ve deri ceketinizi de asla unutmayın. Makyaj yapacağınız zaman da kesinlikle abartıya kaçmadan yapın. Bu tarz kombinasyon sizi daha doğal gösterecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir