Kadınların Yeri

Kurdele Nakışı Örnekleri 2023

Kurdele Nakışı Örnekleri 2023

Çeyiz bohçalarının üzerindeki işlemeleri düşünün elbette yaklaşık elli yıl önce daha da yaygındı. Ama şimdi yeniden gözde…

2023 Kurdele Nakışı Örnekleri

Kurdele nakışı örnekleri 2023 ise yeni bir yöntem değil elbette ama oldukça gösterişlidir. Ev aksesuarlarında, giysilerde ve mefruşatta kullanılan, kurdele nakışı öğrenmesi de en kolay el sanatlarından biri.

İnce işçilik ve biraz zevk katarak neler ortaya çıkıyor. İnce, kalın, saten, organze ve ipek kurdele seçenekleri kullanabilmekte. İstenirse boncuk, pul, simli ip de kullanılarak daha gösterişli hale getirilmektedir.

basit Kurdele Nakışı Örnekleri

Havluların kenarında düz bir şerit yerine Kurdele nakışı ile bir çiçek demeti yapabilirsiniz. Seccadelere, bebek elbiselerine, oda takımlarından, sehpa örtülerine, runnerdan kumaş peçete süslemelerine, abiye elbiselerinize, çanta, cüzdan kenarlarına, kapı süslerine, kemer süslemesine hatta gözlük kaplarının süslenmesinde kullanabilirsiniz.

Kurdele nakışın da, Kurdelelerin renklerinin canlılığı ve çeşitleri nedeniyle doğa figürleri, çiçekler, ağaçlar, yapraklar, gökyüzü, yeşillikler ve deniz manzaralarını rahatlıkla işleyebilirsiniz. Düzgün çıkarılmış bir şablonlar isimler, numaralar ve kelimeler yazabilirsiniz.

Kurdele Nakış Model Örnekleri  

Kurdele nakışı örnekleri 2023 pek çok örneklere mevcuttur. Öyle ki kurdele nakışı örnekleri 2023 incelemesi üzerinden giderek pek çok farklı tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz. Bir havlunun kenarındaki minicik bir papatya onu ne kadar değiştirecek siz de göreceksiniz.

Özellikle bu sene minik ama görsel şölen sunacak motiflerin revaçta olacağını düşünüyoruz. Kumaş peçetelerin ucunda tek dal lavanta deseni, polar yatak örtünüzün bir köşesinde bulut motifi, düz renk tişörtünün üzerinde bir menekşe motifi, keten ayakkabılarınızın yan tarafında adınızın baş harfi sizce de güzel olmaz mı?

çeyizlik Kurdele Nakışı Örnekleri
değişik Kurdele Nakışı Örnekleri
derya baykal Kurdele Nakışı Örnekleri
en güzel Kurdele Nakışı Örnekleri
en yeni Kurdele Nakışı Örnekleri
farklı Kurdele Nakışı Örnekleri
güzel Kurdele Nakışı Örnekleri
kolay Kurdele Nakışı Örnekleri
Kurdele Nakışı Örnekleri 2023
Kurdele Nakışı Örnekleri basit
Kurdele Nakışı Örnekleri kolay
Kurdele Nakışı Örnekleri
yeni Kurdele Nakışı Örnekleri
yepyeni Kurdele Nakışı Örnekleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ