Kolaylıkla Yapacağınız En Yeni İğne Oyası Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Kolaylıkla Yapacağınız En Yeni İğne Oyası Modelleri

0

Kolaylıkla yapacağınız en yeni iğne oyası modelleri ile karşınızdayız hanımlar. Günümüzde yapılan iğne oyası modelleri o kadar çeşitli ve güzel ki özellikle hamarat kadınlarımızın ellerinden her geçen gün harika örnekler çıkmaktadır. Biliyorsunuz ki iğne oyası ile yapılan el işleri sınırlı değildir. Aksine birden fazla model yapılmaktadır. İsteyenler çeyizlik için isteyenler de kendi evinizi süslemek için modeller yapıyor.

2021 Yeni İğne Oyası Modelleri

Bu yıl yapılan iğne oyası modelleri ile birçok el işi ile uğraşan bayanlarımız tarafından beğenildi. İğne oyasının modası hiçbir zaman geçmez ve her sene yerine yeni modeller yapıldığından dolayı o moda oluyor. Sizler mesela iğne oyası ile çok güzel havlu kenarlar , yazma kenarları , tülbent modelleri ve çeşitli motifler yapabilirsiniz.

El İşi İğne Oyası Modelleri

İçindekiler

HERKESİN ÇOK BEĞENDİĞİ İĞNE OYALARI

İğne oyası ile genç kızınız varsa ve çeyizlik modeller arıyorsanız o zaman burada bulunan modellerden birisini işleyebilirsiniz. Küçük motifler ve büyük motifler ile harika örnekler de işlemeniz mümkündür. Herkes daha kolay yapabilmesi için en basit modelleri bularak sayfamıza yer verdik. Eğer dışarıdan satın almak istiyorsanız da BURADAN ulaşıp istemiş olduğunuz iğne oyası ile yapılan modelleri satın alabilirsiniz.

İğne Oyası Fiyatları

Ama hanımlar kendi el emeğiniz ile yapacağınız modeller her zaman daha güzel ve şık olur bence. Hazır olarak satılan modeller tek bir şeyden yapıldığından dolayı siz isteseniz de üzerinde oynamalar yapamazsınız. Bu yüzden kendiniz yapsanız istediğiniz şekilde ve tarzda örnekler oluşturabilirsiniz. Sadece tığ işini bilseniz bile sizlerle paylaştığımız bu modellerden birisini işleyebilirsiniz.

Yeni sezona özel olarak marifetli kadınlarımızın ellerinden çıkan ve bir o kadar da çok beğenilen iğne oyası modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Modellerimize aşağıdan göz atabilirsiniz.

İğne Oyası Modelleri Yapımı
İğne Oyası Modelleri
İğne Oyası Nasıl Yapılır
İğne Oyası Örgü Modelleri
İğne Oyası Tülbent Modelleri
İğne Oyası Yazma Modelleri
Kabartmalı İğne Oyası Modelleri
Yeni İğne Oyaları
Yeni İğne Oyası Çeşitleri
Yeni İğne Oyası Modeli
Yeni İğne Oyası Modelleri
Yeni İğne Oyası Örnekleri
Yeni İğne Oyası Resimleri
Yeni İğne Oyası Teknikleri
Yeni İğne Oyası Yapılışı
Yeni İğne Oyası Yemeni Modelleri
Yeni İğne Oyası

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir