Kolaylıkla Yapacağınız En Kullanışlı Bayan Örgü Atkı Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Kolaylıkla Yapacağınız En Kullanışlı Bayan Örgü Atkı Modelleri

0

Kolay bir şekilde evinizde yapabileceğiniz en kullanışlı bayan örgü atkı modelleri tamda sizlerin aradığı gibi. Birçok bayan atkı modeli aradığı zaman kullanışlı olmasına çok dikkat eder. Bu sezon yapılan atkı modellerinde ise her çeşit model bulunmaktadır. Rengarenk modellerden tutun , desenli ve motifli modellere kadar bir sürü örnek yer almaktadır.

Atkı Eldiven Modelleri

Soğuk havalar gelmesiyle beraber en güzel atkı modelleri de örgü işinde yerini yavaş yavaş almaya başladı. Marifetli kadınlarımız zaten örgü ve el işinde her sene olduğu gibi bu sene de yine harika modeller ortaya çıkarmışlar. Biliyorsunuz ki soğuk havalardan kendimizi , eşimizi veya çocuklarımızı korumak için atkı yapmamız şart oluyor.

Atkı Fiyatları

GÖRENİN HAYRAN KALACAĞI BAYAN ATKI ÖRNEKLERİ

Sizlerle paylaşmış olduğumuz bu modelleri gören bayanlarımız çok hayran kalacağından eminiz. Çünkü sayfamıza eklemiş olduğumuz atkıların hepsi de son yıllarda en çok yapılan modellerdir. Yani sizler de burada bulunan modellerden birisini seçerek kendinize örebilirsiniz.

Hatta atkı işini yapamazsanız dışarıdan hazır olarak da satın almanız mümkündür. El işini bilmeyen bayanlarımız atkı alacaklarsa BURADAN ulaşıp en güzel atkı modelini seçip sipariş verebilir.

Atkı Fotoğrafları

Ama şunu hatırlatalım sizlere her zaman kendi el emeğiniz ile yapacağınız örgüler daha iyidir. Çünkü atkınızı istediğiniz şekilde tarz verebilir istediğiniz gibi motiflerle süslemeler yapabilirsiniz. Zaten hanımlar paylaşmış olduğumuz modellerin hepsi de herkes daha kolay bir şekilde yapsın diye en kolay modelleri bulup sayfamıza ekledik. Az bir şey bile tığ işini bilseniz klasik modellerden birisini örebilirsiniz.

Atkı Modelleri ve Fiyatları

BAYAN ATKI FİYATLARI NE KADAR ?

Birçok bayan dışarıdan atkı satın alacağı zaman fiyatları hep merak eder. Aslında fiyatlar yapılan modele , kullanılan malzemelere ve verilen süslemelere göre değişiklik göstermektedir. Ama genel olarak fiyatlar 20 TL İla 500 TL arasında değişmektedir. Tabi daha yüksek fiyatlara el örgüsü atkılar da bulunmaktadır.

Atkı Modelleri Video
Atkı Modelleri
Atkı Nasıl Örülür
Atkı Şal Modelleri
Atkı Yapımı
Boyunluk Atkı Modelleri
Çiçekli Atkı Modelleri
Çocuk Atkı Modelleri
Desenli Atkı Modelleri
Fular Atkı Modelleri
Motifli Atkı Modelleri
Örgü Atkı Modelleri
Süslü Atkı Modelleri
Tığ İşi Atkı Modelleri
Uzun Atkı Modelleri
Youtube Atkı Modelleri
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir