Kadınların Yeri

Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 2022

Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 2022

Kolay iğne oyası havlu kenarı modelleri hakkında araştırma yapıyorsanız o zaman hanımlar şuanda doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü birçok ev kadını havlu kenarı yapacağı zaman en kolay modeller nelerdir ? bunun hakkında araştırma yaparlar. Bizde sizler için seçmiş olduğumuz harika havlu kenarı örneklerini sayfamıza sizlerle paylaştık.

2022 İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

İğne oyası ile yapılan havlu kenarı seçimi yapacağınız zaman son dönemlerde en trend olan modeller nelerdir bunu bilip ona göre seçim yapmanız daha iyi olacaktır sizin için. Havlu kenarı yapmak evet biraz zorlayıcı el işi olabilir ama bu işte uzmansanız o zaman burada bulunan modelleri de çok kolay bir şekilde yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Her sene hamarat kadınlarımız tarafından harika ve bir o kadar da mükemmel tarzlarda havlu kenarları işlenmektedir. Rengarenk , halkalı , boncuklu , işlemeli ve desenli gibi çeşit çeşit iğne oyasından havlu kenarları yapılıp genç kızların çeyizlerine konmaktadır.

2023 İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Yapımı Çok Kolay Havlu Kenarları Ve Modelleri

İğne oyasına daha yeni başladıysanız ve kolay yapılan havlu kenarları arıyorsanız o zaman hanımlar burada paylaşmış olduğumuz modellerin hepsi de tamda sizlere göre olduğunu belirtmek isteriz. 2022 yılında özellikle küçük halkalı , yuvarlak , üçgen , çiçek ve papatya desenli gibi modeller çok ön planda olmaktadır.

Sayfamızdan beğenmiş olduğunuz modeli seçerek ister aynısını isterseniz de biraz hayal gücünüzü kullanarak daha değişik tarzlarda ve tasarımlar da havlu kenarları işleyebilirsiniz. Aynı zaman da herkes daha kolay bir şekilde yapması açısından havlu kenarı ile ilgili bir video da ekledik. Dilerseniz videomuzu izleyerek nasıl yapıldığı hakkında biraz fikir sahibi olabilir ve ondan sonra istediğiniz modeli yapmaya başlayabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin diyorum ve herhangi bir sorununuz olursa yorumlar kısmından bizlere yazabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

basit İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
değişik İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
en güzel İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
en yeni İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
farklı İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
güzel İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 2022
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 2023
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri basit
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri kolay
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri modelleri
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri tığ işi
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
yeni İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
yepyeni İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ