Kolay Bebek Yelek Modelleri Tığ İşi
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Kolay Bebek Yelek Modelleri Tığ İşi

0

Bebek Yelek Örnekleri Resimli

Anneler bebeklerine her şeyden daha çok önem verir ve bebek ne zaman annesinin karnında olmaya başladığı zaman ve anne de bunu hissettiğinde işte o zaman her şey başlar. Anne bebeğini doğurana kadar en iyi şekilde ona bakar ve onu korumak için elinden gelen her şeyi yapar. Bebek doğduğu zaman ise onu kış aylarında soğuklardan korumak için yelek modeli yapmak isteriz.

2022 Bebek Yelek Örnekleri

Tığ işi ile yapılan bebek yelek modellerini herkes çok kolay bir şekilde bebeklerine örebilir. Çünkü yapımları çok basit olduğundan dolayı kolayca eviniz de yapabilirsiniz. Hem kış hem de yaz ayı olsun hiç fark etmez yapacağınız yelekleri bebeklerinize her mevsim rahatlıkla giydirebilirsiniz.

basit Bebek Yelek Örnekleri

Soğuk havalar da bebeklerimiz üşüyüp hasta olmaması için bence burada bulunan yelek modellerinden birilerini seçip hemen örmeye de başlayabilirsiniz. Hatta bebeğiniz daha doğmadı ise o zaman daha çok şanslısınız demektir. Çünkü bir tane yerine birkaç tane bebeğinize yapıp biri kirlenir diğerini giydirme şansınız olur.

Bebek Yelek Örnekleri 2022

Minik olan bedenleri korumak için yapacağımız yelekler de ona göre renkli ve güzel olması gerekiyor. Daha önce de dediğimiz gibi bulduğumuz modeller hem çok basit hem de hepsi birbirinden güzel ve farklı.

Tabi burada bulunan modellerin tıpa tıp aynısını yapmanız gerekmiyor. Biraz hayal gücünüzü kullanarak daha farklı tasarımlar da ve motifler de işlemeler yaparak yelek modelini ona göre süsleyebilirsiniz. Yelek üzerine işleyeceğiniz tasarım boncuklar ve kurdeleler olursa daha iyi olur bence. İsteyenler sade olarak yapılan yeleklere bir de kapüşon ekleyerek daha güzel model ortaya çıkartabilir.

BEBEK YELEK YAPILIŞI VİDEO

Bebek Yelek Örnekleri basit
Bebek Yelek Örnekleri erkek
Bebek Yelek Örnekleri facebook
Bebek Yelek Örnekleri kolay
Bebek Yelek Örnekleri modelleri
Bebek Yelek Örnekleri şişle
Bebek Yelek Örnekleri tığ işi
Bebek Yelek Örnekleri tığla
Bebek Yelek Örnekleri tumblr
Bebek Yelek Örnekleri
Beyaz bebek yelek modelleri
çok güzel Bebek Yelek Örnekleri
Düğmeli bebek yelek örnekleri
en güzel Bebek Yelek Örnekleri
en yeni Bebek Yelek Örnekleri
Erkek bebek yelek örnekleri
farklı Bebek Yelek Örnekleri
güzel Bebek Yelek Örnekleri
İşlemeli bebek yelek örnekleri
Kedili tunus işi bebek yelek modelleri
Kolay bebek yelek örnekleri
Mavi bebek yeleği örneği
Pembe bebek yelekleri
Renkli kolay bebek yelek modelleri
resimli Bebek Yelek Örnekleri
yepyeni Bebek Yelek Örnekleri

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir