Kıymalı Ispanak Yanına Ne Yapılır
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Kıymalı Ispanak Yanına Ne Yapılır

0

Kıymalı Ispanak Yanına Ne Yapılır ?

En vitaminli sebzeler arasında yer alan ıspanak özellikle çocuklar tarafından sıklıkla tüketilmesi gereken besinlerden birisidir. Yemek olarak çok fazla tercih edilen ıspanak yemeği kıymalı olarak yapıldığı zaman ortaya daha güzel lezzetler çıkıyor diyebiliriz. Peki , kıymalı ıspanak yanına ne gider ? bu soruyu aslında her bayan çok merak ediyor. Çünkü öğlen olsun veya akşam olsun bayanların günlük dertleri arasında ne pişirsem sorusu yer alıyor. Bugün kıymalı ıspanak yemeği yapacaksanız ve yanına aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz yemeklerden birisini tercih ederseniz güzel bir menü oluşturmuş olursunuz.

Kıymalı Ispanak Yanına Ne Yapılır

KIYMALI ISPANAK VE VİTAMİNLER

Ispanak yemeği kendisi zaten vitamin deposudur fakat içerisin de kıyma olursa biliyorsunuz ki et tam bir protein kaynağı olduğundan dolayı kıymalı ıspanak yemeği bir tam zengin besin kaynağı oluyor. Aynı zaman da hem vitamin hem de mineral bakımından çok zengindir.

PEYNİRLİ MAKARNA

Yapmış olduğunuz kıymalı ıspanak yemeğinin yanına yapabileceğiniz lezzetler arasında peynirli makarna yer alıyor. Peynirli makarna da tam bir karbonhidrat deposudur ve bu şekilde hem protein hem de karbonhidrat almış oluyorsunuz.

PATATES PÜRESİ

Patates püresi günümüzde birçok yemeğin yanına yapılan lezzetlerden birisidir ve özellikle ıspanağın yanına tercih edilen yoğurt menüsü ile tercih ederseniz tabağınızı daha mükemmel hale getirmiş olursunuz.

Kıymalı Ispanak Yanına Ne gider

ELMA DİLİMLİ PATATES

Kıymalı ıspanak yemeğinin yanına yapılabilecek aperatif yemek türlerinden birisi de elma dilimli patatestir. Aynı zaman da isteyenler bulgur pilavı da yaparak akşama harika menü hazırlaması yapabilir.

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir