Kadınların Yeri

Kısa Salaş Saç Modelleri Nelerdir ? 2022-2023

Kısa Salaş Saç Modelleri Nelerdir ? 2022-2023

Kısa salaş saç modelleri son zamanlar da özellikle genç kızlar tarafından çok rağbet gören modellerden birisidir ve özellikle salaş kısa saç dediğimiz zaman akla ilk gelen model katlı bob saç kesimi oluyor. Bu saç stilinin ise hiçbir zaman modası geçmiyor ve kime bu saç modeli yakışıyorsa o kişi hemen tercih ediyor.

kısa saç salaş modelleri yapımı

Bob Kesimi Salaş Stili

Hepiniz biliyorsunuz ki böyle yanları uzun arkası ile ön tarafı da kısa olan saç modellerine bob saç modeli denir. Bob kesim olan saç stili ile salaş saç modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bob saç kesimleri arasında aynı zaman da dalgalı , kıvırcık ve dağınık olan modeller de yer alıyor.

Salaş Kısa Saç Modeli Pixie

Bir saç eğer önden böyle arkaya doğru gidip kısalıyorsa bu saç modeline ise pixie saç kesimi adı verilmektedir. Bu saç modelini yapmak istiyorsanız netten hiçbir şekilde arama yapmanıza bile gerek yok çünkü kendiniz de elinizi ıslatıp daha sonra yüz tipinize uygun bir şekilde saçlarınızı salaş ve dağınık olarak saçınıza o formu kazandırabilirsiniz.

Pixie saç modeli genel olarak tüm yüz tiplerine yakışır fakat en çok yakışan küçük yüz tipidir. Eğer sizin de yüz tipiniz küçük ise bence en havalı saç modeli olan pixie saç kesimini tercih edebilirsiniz.

Önü Uzun Perçemli Kısa Salaş Saç

Bu sezon en ön planda olacak saç kesim modelleri arasında önü uzun perçemli saç modelleri yer alıyor. Çene hizasında önü uzun ya da omuz hizasında olan bu saç modellerini tercih ederek , kıyafet olarak da abiye seçimi yaparsanız kendinize çok farklı hava katmış olursunuz.

Kısa saç salaş örgü modelleri
Kısa saç salaş topuz
kısa salaş saç kimlere yakışır
Kısa salaş saç modelleri
kısa salaş saç nasıl yapılır
Salaş kısa saç modelleri
Salaş kısa saç
Salaş örgü modelleri kısa saç
Salaş topuz kısa saç
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ