Kadınların Yeri

Kısa Gelinlik Modelleri 2021

Kısa Gelinlik Modelleri 2021

Yaz ayı geldi ve şimdi virüsten dolayı yasaklar kalkınca düğünler arka arkaya yapılmaya başladın. Evlenecek olan genç kızlar ise bugünlerinin hayalini kurarken gelinlik üreten modacılar ise hız kesmeden harika modeller üretmeye ve sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Yazın havalar çok sıcak olduğundan ve sıcaklıktan dolayı rahat hareket edebilmek için gelinlik konusunda kısa olan gelinlik modelleri daha çok tercih edilmektedir.

Kısa gelinlik modellerinde ise birden fazla çeşit bulunmaktadır. Bunlar ; kabarık , mini , midi , uzun kollu , askılı , straplez ve dar gibi çeşit çeşit örneklere bakıp hangisi size uygunsa onu seçebilirsiniz. Bu sene en çok moda olanlar arasında hem straplez hem de kabarık olan modeller yer alıyor. Yani sizler de bu yaz evlenecekseniz ve bu iki modeli beğeniyorsanız içlerinden birisini seçebilirsiniz.

Fakat gelinlik seçimi yapacağınız zaman da bazı noktalar sizin için çok önemlidir. Eğer sizi sıkıyorsa ve darsa içerisinde rahat edemiyorsanız tercih etmeyin deriz. Her zaman size uygun olan ve içerisinde rahat hareket edebileceğiniz modeli seçin. Aynı zaman da düğünü nerede yapacaksanız o mekana uygun olarak da gelinlik seçimi önemlidir. Yani değişik mekanlarda veya değişik yerlerde yapacaksanız düğün o yere göre gelinlik seçin deriz.

Bacak boyunuz uzunsa o zaman kızlar hafif böyle diz altında olan gelinlik modelleri tamda sizlere göre olur. Eğer bacaklarınız kalınsa veya baya inceyse o zaman kısa etek modellerini tercih etmeniz pek doğru olmaz. O yüzden vücut yapınızı da burada göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Neyse o zaman fazla zaman kaybetmeden 2021 ve 2022 yılına özel olan gelin modası kısa gelinlik modellerine daha yakından göz atalım buyurun…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ