Kısa Boylular Nasıl Abiye Elbise Giymeli ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Kısa Boylular Nasıl Abiye Elbise Giymeli ?

0

Boyun kısa mı? Minyon bir yapınız mı var? Bacaklarınız kısa mı? Kısa boylu ve minyon kadınlar için hazırladığımız kapsamlı rehberimiz ve stil ipuçlarımızla kıyafetlerinizi kusursuz hale getirin. Ortalamadan daha kısa olduğunuz için modanın size göre olmadığını mı düşünüyorsunuz?

kısa boylular nasıl elbise giymeli

Boyunuz kısaysa nasıl iyi giyineceğinizi size gösterelim! Ortalamadan kısa insanlara, sırf biraz daha kısa oldukları için moda tutkularından vazgeçmek zorunda olmadıklarını göstermek istiyoruz. Kısa boylu kadınlar nasıl abiye giymeli ve minyon tipli kadınlar nasıl abiye giymeli?

İçindekiler

Dar Kesim Abiyeler

Dar kesim abiyeler (A-line elbiseler veya patenci elbiseler olarak da bilinir) kısa boylu bayanlar için en iyi elbise alternatiflerinden biri olmaktadır.

Şal Elbiseler

Şal elbiseler tüm zamanların kısa boylu bayanlar için en popüler elbise alternatiflerinden biridir.

Maksi Elbiseler

Kısa boylu kızlar için en iyi elbiseler listemizde maksi elbiselerin olduğunu söylesek şaşırır mısınız? Elbette çoğu stilist kısa etek giymemizi tavsiye ediyor çünkü bacaklarımızı daha uzun göstermenin en mantıklı yolu bu. Bu bir dereceye kadar doğrudur.  Diz üstü veya diz üstü kısa elbiseler giymek, bacaklarımızı uzatmanın ve boyumuzu gerçekten uzun göstermenin en bilindik yöntemlerinden biridir.

Siz de vücut tipinize ve isteklerinize en uygun elbise alternatifini tercih ederek doğru bir seçim yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Kısa Boylular Nasıl Abiye Elbise Giymeli
kısa boylular için elbise
kısa boylular için abiye modelleri

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir