Kasnak İşi Lif Örnekleri ve Modelleri 2024
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Kasnak İşi Lif Örnekleri ve Modelleri 2024

0

Biz hanımlar için el işi yapmanın ne kadar keyifli olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Hatta günümüzde birçok erkek de el işlerinin bu büyüsüne kendisini kaptırmış durumdadır.

Özellikle lif yapmak kısa süre almasında ve birbirinden farklı modelleri ile her türlü zevke hitap etmesinden dolayı çok daha Farklı şekillerde örebildiğimiz lifler bir de kasnaklar ile örülmektedir. Tığ ya da şiş kullanmadan yapılan kasnak işi lif modelleri eğlenceli oldukları için en çok tercih ettiğim lif modelleri arasında baş sırada yer almaktadır.

2022 Kasnak İşi Lif Örnekleri

İçindekiler

Kasnak İşi Lif Modelleri Nasıl Yapılır ?

Kasnak işi lif modelleri yapabilmeniz için öncelikle elinizde üzerinde çiviler bulunan ve bu iş için özel olarak tasarlanmış olan kasnaklardan bulunması gerekir. Bu kasnakları kendiniz yapabileceğiniz gibi satın da alabilirsiniz.

Daha sonrasında kasnak lif örnekleri bağlı olarak yapacaklarınız değişmektedir. Ancak motifiniz ne olursa olsun temelde iplerin çivilerin içerisinde değişik sıralar ile dolanması ile yapılmaktadır.

basit Kasnak İşi Lif Örnekleri

Hediyelik Lif Modelleri

Hediye olarak el emeği göz nurundan daha kıymetli bir şey düşünemiyorum. Bu sebeple de sık sık sevdiklerim ve ailem için farklı kasnak lif örnekleri seçip yapıyorum. Birbirinden farklı modellere sahip olabilen ve gerçekten de göz kamaştıran liflerinden hediye edipte beğenilmeyen ise şimdiye kadar olmaması sebebiyle herkese tavsiye ediyorum. Hatta çeyizlik için yapmak isteyen hanımlarımız da varsa bence burada bulunan modellerden yararlanmalılar.

çeyizlik Kasnak İşi Lif Örnekleri
çok güzel Kasnak İşi Lif Örnekleri
değişik Kasnak İşi Lif Örnekleri
en güzel Kasnak İşi Lif Örnekleri
en yeni Kasnak İşi Lif Örnekleri
farklı Kasnak İşi Lif Örnekleri
güzel Kasnak İşi Lif Örnekleri
hediyelik Kasnak İşi Lif Örnekleri
Kasnak İşi Lif Örnekleri 2022
Kasnak İşi Lif Örnekleri basit
Kasnak İşi Lif Örnekleri kolay
Kasnak İşi Lif Örnekleri
kolay Kasnak İşi Lif Örnekleri
renkli Kasnak İşi Lif Örnekleri
yapımı kolay Kasnak İşi Lif Örnekleri
yeni Kasnak İşi Lif Örnekleri
yeni sezon Kasnak İşi Lif Örnekleri
yepyeni Kasnak İşi Lif Örnekleri

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir