Kaşarlı Köftenin Yanına Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Kaşarlı Köftenin Yanına Ne Gider

0

Kaşarlı Köftenin Yanına Ne Gider ?

Günümüzde en çok sevilen ve özellikle çocuklar tarafından beğenilen et yemeklerinden birisi de köfte oluyor. Fakat köfte aynı zaman da sade yapılmak yerine kaşarlı yapıldığı zaman ortaya gerçekten harika lezzet çıkıyor diyebiliriz. Kaşar kıymaya çok yakışır ve akşama kaşarlı köfte yapacaksanız o zaman bunun yanına güzel yemekler yaparak menünüzü daha zengin hale getirebilirsiniz. Bizde bu yazımızda kaşarlı köftenin yanına yapılacak olan en güzel yemekleri araştırıp bulduğumuz yemek örneklerini sizlerle paylaştık. Fakat şunu belirtmek isteriz ki kaşarlı köftenin yanına gidebilecek en güzel atıştırmalık patates kızartması oluyor.

Kaşarlı Köftenin Yanına Ne Gider

PATATES MÜCVER

Kaşarlı yapmış olduğunuz köftenizin yanına yakışacak yemeklerden birisi de patates mücverdir. Patatesten yapılan mücverin yapımı da kolay olduğundan dolayı bence tercih edebilirsiniz.

SEBZELİ MÜCVER

Patatesli mücver tercih etmeyecekseniz o zaman buna ek olarak sebzeli olarak yapılan mücveri tercih edebilirsiniz. Sebzeli olarak yapılan mücverin içerisinde havuç , patates , kabak ve mantar gibi lezzetler bulunmaktadır.

CİPS SALATA

Kaşarlı köftenin yanına farklı tarzlar da meze kıvamında olan cips salata yapmaya ne dersiniz ? Cips salata genel olarak Rus salatasına benzemektedir ve bu yüzden Rus salatasını seviyorsanız bunu da çok seveceksiniz bence.

Kaşarlı Köftenin Yanına Ne yapsam

AKDENİZ SALATASI

Kaşarlı olarak yapılan köftenin yanına yapılabilecek en lezzetli salatalardan birisi de Akdeniz salatası oluyor. Hafif bir yağlı beyaz peynir ile yapacağınız akdeniz salatası bence sofranızı süsleyecektir.

PATLICAN SALATASI

En son olarak salata türleri arasında yer alan közlenmiş patlıcandan yapılan salata kaşarlı köftenin yanına çok yakışacaktır. Çünkü kıymalı olan yemekler patlıcan salatası ile çok uyumlu oluyor.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir