Kadife Elbiseler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Kadife Elbiseler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir ?

0

Kumaş türünde eskiden günümüze kadar gelen ve hiçbir zaman modası geçmeyen kumaş türü kadifelerdir. Özellikle kadife elbiselerden moda tasarımcıları hem sonbahar hem de kış sezonunda o kadar güzel parçalar oluşturuyorlar ki gören bayanlar hayran kalıyor. Soğuk aylarda kadife kıyafetler her zaman moda dünyası da zirvede yer alır.

Kadife Elbiseler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir

Kadife kumaş türleri sadece elbiseler de değil aynı zaman da oturma gruplarında ve iç çamaşırlarında bile yer almaktadır. Şahsen kızlar benim de en çok sevdiğim kumaşlardan biriside kadife kumaşı oluyor. Hem sonbahar hem de kış için tasarlanan kadife türü elbiseler çok dikkatimi çeker. Eğer sizler de seviyorsanız bence gözünüz kapalı bile tercih edebilirsiniz.

Bu yazımız da ise bize gelen sorular arasında yer alan kadife elbiseler nasıl giyilir ve nasıl kombine edilir ? bunlara göz atacağız. Hatta isterseniz lafı fazla uzatmadan hemen başlayalım….

Kadifelerde Renk Seçimi

Kadifeler her zaman renk konusunda en iyi kumaşlardan birisidir. Kadifenin üzerine ne rengi seçerseniz seçin her zaman göz alıcı şekilde üzeriniz de görünür. Fakat ne olursa olsun her zaman stilinize en uygun olan renkleri seçin ve giyiminizi de ona göre ayarlayın. Eğer böyle seksi olmak istiyorsanız o zaman renk olarak koyu ve yoğun renkleri seçebilirsiniz. Tabi koyu dediğimiz zaman aklınıza direkt olarak siyah gelmesin. Yeşil , Bordo ve mavi gibi koyu renkler olabilir.

Kadife Elbise Seçimi

Hem stilinize hem çalışma ortamıza hem de yaşınıza uygun olacak şekilde kadife elbise seçimi yaparken uzunluğunu da buna göre belirleyebilirsiniz. Örnek verecek olursak böyle çok resmi olmayan yere katılacaksanız o zaman diz kapağınızın üzerinde olan kadife elbiseleri seçebilirsiniz ve buna göre isterseniz aksesuar seçimi yapmayabilirsiniz.

Kış mevsimin de sizin için çok önemli akşam yemeği varsa o zaman kesinlikle ve kesinlikle kızlar kadife elbise seçmelisiniz. Kadife seçeceğiniz zaman da uzun kadife elbise seçimi yapın. Neden mi ? Çünkü uzun olan kadife elbise sizi adeta kadın kraliçe yapacaktır. Nasıl mı ? işte aşağıda görselimiz mevcut.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir